ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Одкровення президента ФК «Калуш» з приводу невдач на старті чемпіонату

У третьому турі чемпіонату області ФК «Калуш» знову програв. На цей раз у Бурштині місцевій команді з рахунком 0:1.

Нагадаємо, що і в двох попередніх поєдинках команда поступилася спочатку 0:1 на власному полі надвірнянському «Бескиду», а в другому турі програла ФК «Турка» теж на стадіоні «Хімік» з рахунком 0:3.

Не краще виглядає турнірне становище вже основного складу ФК «Калуш» і в чемпіонаті України серед аматорських команд, де «Калуш» здобув лише очко в домашньому поєдинку проти ФК «Минай» із Закарпаття, а в двох інших поєдинках зазнав поразок. Спочатку на виїзді від команди «ОДЕК» з Рівненщини, а 19 серпня вдома від ФК «Кристал» з м.Чортків Тернопільської області.

У двох попередніх номерах «НК» ми акцентували увагу на тому, наскільки болючим є такий старт команд ФК «Калуш» для місцевих уболівальників, адже вони вже засумували за звичними в минулому перемогами калуської команди. А ось що каже з цього приводу президент громадської організації «Футбольний клуб «Калуш» Андрій Білецький.

– Ми хотіли, – розповідає Андрій Ігорович,– порадувати калуських уболівальників високим місцем у чемпіонаті області ще в попередньому сезоні, але в силу різних причин  стали третіми. Тим не менше Федерація футболу України надала нам право виступати в чемпіонаті України серед аматорів. Цим шансом, як мовиться, гріх було не скористатися. Тому було прийнято колегіальне рішення заявити команду на цей турнір. Але вже після цього ФФУ зробила нам «подарунок», зобов’язавши команду клубу брати участь і в чемпіонаті Івано-Франківщини, що, зрозуміло, вимагає додаткових фінансових витрат та два повноцінних склади команд, адже матчі в обидвох чемпіонатах проходять, як правило, в один день.

Ще однією неочікуваною проблемою стало питання тренерського складу. Петро Лесів, який останнім часом працював з основною командою,  тренувати команду, яка виступатиме в чемпіонаті України, відмовився, мотивуючи це рішення зайнятістю за основним місцем роботи та неготовністю брати таку відповідальність. А в Калуші та регіоні, як з’ясувалося, кваліфікованих тренерів з футболу й немає, хоча ми їх  шукали.

Допоміг випадок, коли я познайомився з відомим футбольним  фахівцем Степаном Матвіївим, який разом із Михайлом Савкою працював у тренерському штабі Романа Григорчука, коли той був головним тренером «Чорноморця», а потім і азербайджанської «Габали». Але в «Габалі» вони працювали недовго, і на час нашої розмови ці два тренери були, так би мовити, без роботи. Після  пропозиції очолити команду в Калуші, С. Матвіїв попросив час на роздуми до 20 травня. Як пізніше з’ясувалося, це був той день, коли мало вирішитися питання переходу Р. Григорчука до керма головного тренера київського «Динамо», до тренерського штабу  якого С. Матвіїв та М.Савка теж мали  бути залучені. Але цього, як відомо, не сталося, і вони погодилися стати тренерами калуських команд.

Але ще до цього я поінформував їх про те, що можливостей для швидкого росту і результатів у клубу нині немає, а тому їх основним завданням буде налагодження тренувального процесу в усіх семи командах. Малося на увазі, щоб такі досвідчені фахівці організовували тренувальний процес, починаючи з дитячих команд і закінчуючи основною. Вони пообіцяли це зробити, і в керівництва ГО «ФК «Калуш» не було підстав їм не вірити, адже вони володіють сучасною системою підготовки футболістів, яка нині успішно використовується такими клубами Європи, як «Динамо» (Загреб), «Аякс» (Амстердам) й іншими.

До таких змін у роботі клубу спонукала та обставина, що протягом вже багатьох років у Калуші ніхто серйозно не займався питанням розвитку дитячого і юнацького футболу. А коли десь і з’являвся «юний талант», то про це відразу повідомлялося в клуби Івано-Франківська, Моршина і навіть Києва. Відтік молодих футболістів був у попередні роки настільки великим, що в Калуші фактично немає нині футболістів і 1999 року народження.

Отож на меті нової структури клубу стоїть завдання припинити відтік молодих футболістів. Саме тому було прийнято рішення про участь дитячих команд у чемпіонаті України, які нині зебезпечуються формою, автотранспортом і харчуванням, чого вже давно не було в місті. І це, до речі, вже дало свої результати, адже дитячі футбольні команди радують нині перемогами.

Виконуючи таке важливе соціальне завдання, як надання дітям можливості для спортивного росту, зменшуючи тим самим кількість підлітків на вулицях міста, ми в жодному разі не забуваємо про калуського уболівальника, який звик до перемог своєї команди й хоче бачити нові.

З цього приводу хочу сказати, що з 18 футболістів нинішнього складу основної команди 12 є вихованцями калуського футболу. Принципом  комплектації команд корінними калушанами та вихованцями із сіл району керуватимемося й надалі. А коли ситуація вимагатиме її підсилення іногородцями, то вони повинні бути на голову сильнішими від наших місцевих футболістів.

Невдалий старт пов’язую також не лише з необхідністю поділу наших сил на дві команди і комлектацією команди-учасниці першості області ще зовсім юними футболістами, а й справді дуже сильним складом тих клубів, що беруть участь у чемпіонаті України серед аматорів. Нас, як і більшість українських клубів, турбує відсутність кваліфікованого центрального нападника й ряд інших проблем.

Зважаючи на вищесказане, а також те, що керівництво клубу, його тренерський штат роблять сьогодні все можливе для поліпшення ситуації, дуже хочеться, аби проблемами клубу пройнялися громадськість міста, калуські уболівальники, місцеві підприємці та керівники підприємств. Адже сьогодні належну підтримку, в тому числі й фінансову, ми маємо лише від Калуської міської ради та міського голови Ігоря Матвійчука. Всі інші наші потенційні спонсори поки що не виправдовують надії. Особливо засмучує те, що фактично жодної підтримки ми не маємо від підприємців Калуша і тих промислових підприємств, які нині працюють. Дуже також надіємося, що після відновлення роботи виробництв зможе більш суттєво сприяти розвитку футболу в Калуші і найбільше підприємство міста «КАРПАТНАФТОХІМ».

Кошти ГО «ФК «Калуш» потрібні не для забезпечення високих зарплат її працівникам та гравцям команд, а в першу чергу для повноцінної діяльності його інфраструктури. Ми були б, приміром, дуже раді, коли б віднайшовся спонсор та облаштував у місті ще один належний стадіон, адже в Калуші нині є лише «Хімік». А цього, зрозуміло, недостатньо для проведення домашніх матчів усіх команд. Саме тому ми вимушені їх проводити у Вістовій, Студінці та на інших стадіонах.

Записав Анатолій Гайовий.

04.09.2017

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]