ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Очисні споруди «КАРПАТНАФТОХІМу» в пік паводку спрацювали надійно

У надзвичайно складних умовах довелось працювати колективу цеху нейтралізації і очищення промислових стічних вод ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» у червневі дні найбільших проливних дощів та паводкової стихії на Калущині. Працівники очисних споруд підприємства вимушені були вживати термінові заходи й оперативно в цілодобовому режимі працювати, щоб не допустити підтоплення й виходу з ладу технологічного обладнання та устаткування. При цьому необхідно було забезпечувати безперебійне та надійне очищення величезної кількості стічних і дощових вод, а також не потрапляння вже в очищеною водою в ріку Дністер забруднюючих речовин.

Але до честі колективу цеху НіОПСВ, як відзначив його начальник Сергій Гандзюк, з цими важливими завданнями в піковий період наводнення рік та підтоплення територій він упорався на «п’ятірку» за п’ятибальною системою оцінювання.

– Завдяки кваліфікованим діям працівників очисних споруд, передусім змінного персоналу, – розповідав Сергій Богданович, – в критичні дні стихії – 22-24 червня не було допущено підтоплення обладнання та виникнення аварійних ситуацій в нашому цеху. На території об’єкта практично безперебійно працював трактор МТЗ-80 з причепом, на якому перевозився в необхідні місця насос для викачування дощових вод. Також до викачування й перекачування води задіювалися наявні у нас дренажні насоси, бензинова мотопомпа «Хонда». Було й таке, що в один час на території цеху працювали аж три пожежні машини 24-ДПРЧ з охорони об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», які допомагали викачувати й перекачувати воду.

Щоб належно очистити стічні води, що надходили на очисні споруди, та не допустити потрапляння забруднюючих речовин в ріку Дністер, ми задіяли практично всі резервні споруди – аеротенки, відстійники, місця зберігання сирого осаду. Словом, весь технологічний процес нейтралізації й механічного, біологічного очищення стічних вод як господарсько-побутових, органовмісних, так інших проводився згідно з регламентом. Тому цю паводкову стихію колектив цеху подолав без будь-яких поломок обладнання та устаткування. Але найголовніше те, що не було допущено порушень при скидах очищеної води в ріку Дністер.

Зараз, за словами С. Гандзюка, ситуація на очисних спорудах ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» нормалізувалася. Вже фактично опорожнено 80 відсотків резервних споруд, що задіювалися в роботу під час інтенсивних та безупинних проливних й значного підняття рівня води в ріках.

Василь ГОЛИНСЬКИЙ.

03.07.2020

Надійно і в оптимальні терміни нафтохіміки відновили залізничний переїзд

Сніг і мороз не завадили працівникам залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» надійно та в стислі терміни організувати та провести ремонт регульованого двоколійного залізничного переїзду на станції Кропивник, що обслуговується й утримується підприємством. Роботи виконували працівники спеціалізованої підрядної фірми «ТАВРІЯ БУД» з Миколаєва. Спочатку вони це робили на одній колії, а потім на другій, що дозволило не […]

Нафтохіміки подарували місту запальний новорічний концерт

Калуш веселили харизматичний Арсен Мірзоян і колоритна FIINKA 24 грудня у Калуші на головній площі міста відбулося неймовірне новорічне дійство за участю зірок української естради та відомих гуртів, якеий громаді подарувало ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Найперше до присутніх з вітальними словами і новорічними побажаннями звернулися генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк та міський голова Андрій Найда. Керівник найпотужнішого […]