ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Область лідирує в Україніз росту промвиробництва завдяки роботі «КАРПАТНАФТОХІМу»

20 квітня в ході проведення виїзної розширеної наради з питань економічного розвитку Івано-Франківщини під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки та за участю заступників голів районних держадміністрацій, міських голів відбулася їх зустріч з керівництвом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

На початку зустрічі, яка проходила в актовій залі підприємства, учасникам зібрання було запропоновано переглянути відеофільм про ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», завдяки якому присутні змогли ознайомитися зі структурою та виробництвами підприємства, основними видами його продукції.

Після цього перед учасниками наради виступив генеральний директор підприємства Іван Підсадюк.

 – Незважаючи на те, – говорив Іван Михайлович, – що підприємство є єдиним в Україні виробником такої хімічної і нафтохімічної продукції, як етилен, бензол, фракції С9, каустичної соди, а також поліетилену та полівінілхлориду суспензійного, але в силу різних як об’єктивних, так і суб’єктивних причин у період з жовтня 2012 року по червень 2017  виробництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» не працювали. Хоча його колектив у цей період все робив можливе, аби зберегти в належному стані технологічне обладнання установок з метою його успішного майбутнього пуску.

І надії калуських нафтохіміків, жителів міста Калуша виправдалися у червні 2017 року, коли виробництва «КАРПАТНАФТОХІМу» після тривалого простою, незважаючи на всі перепони і сумніви, знову запрацювали. Хочеться з цього приводу висловити подяку Івано-Франківській обласній адміністрації за підтримку та сприяння у вирішенні тих проблемних питань, які не дозволяли підприємству запрацювати. Також ми постійно відчували підтримку від влади міста Калуш та Калуського району, їх громад.

За словами генерального директора «КАРПАТНАФТОХІМу», пуск виробництв сприяв і поліпшенню ситуації у колективі підприємства, чисельність якого зросла на 680 чоловік і нині становить 2576 працівників. І в мешканців міста, навколишніх сіл знову з’явилася можливість  працювати на найбільшому підприємстві Калуша та регіону. Протягом минулого року заробітна плата працюючих на підприємстві виросла на 52 відсотка. Зростає вона і в 2018 році.

У найближчій перспективі на підприємстві планується реалізація нових інвестиційних проектів, зокрема з будівництва установок з переробки фракцій піролізу та виробництва пероксиду водню, сировиною для яких будуть продукти нашого олефінового виробництва. Їх впровадження сприятиме поліпшенню економіки підприємства та створенню нових робочих місць для жителів регіону.

Оцінюючи сказане керівником підприємства, Марія Савка відзначила, що дуже важливим для калуського нафтохімічного підприємства було те, що за п’ять років простою тут вдалося зберегти колектив, де нині трудиться більше двох з половиною тисяч працівників. Радує також, що в колективі постійно спостерігається ріст заробітної плати, середній рівень якої по підприємству досяг уже 13 тисяч гривень.

– А ще варто відзначити, – продовжувала Марія Володимирівна, – що відновлення повноцінної роботи «КАРПАТНАФТОХІМу» сприяло росту показників з виробництва продукції Івано-Франківської області. – За підсумками січня минулого року Івано-Франківщина посіла перше місце з росту виробництва. Утримує вона лідируючі позиції за цим показником і в поточному 2018 році. Тож робота Калуського промислового комплексу для області дуже значима.

Виступив перед учасниками наради і міський голова Калуша Ігор Матвійчук. З-поміж усіх тих позитивних змін, які відбулися в місті завдяки пуску підприємства, він відзначив ріст зарплати в колективі нафтохіміків, що підвищило рівень життя не лише його працівників, а всіх калушан.

Більш детально з економічними показниками роботи виробництв та підрозділів «КАРПАТНАФТОХІМу» за підсумками минулого року і в перші місяці 2018 учасників наради ознайомив заступник генерального директора Ярема Рудик. Він, зокрема, поінформував присутніх про те, що відновлення роботи підприємства учервні 2017 року сприяло суттєвому росту платежів у бюджет, більшість з  яких надходять у казну міста та області, що в грошовому еквіваленті становить близько 77 млн. гривень.

На завершення зустрічі її учасники обмінялися думками з приводу дальших перспектив росту промислового виробництва в області, після чого відбули на Рожнятівщину, де відвідали ТОВ «Осмолода» та деякі інші підприємства району.

Підготував Анатолій Гетьманчук.

27.04.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]