ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нове обладнання радує кардіологів Калуської ЦРЛ

Його було придбано за виручені на благодійному аукціоні кошти та завдяки фінансовій допомозі «КАРПАТНАФТОХІМу».

Як уже повідомлялося в місцевих ЗМІ, наприкінці 2021 року відбувся благодійний аукціон, на якому було зібрано понад 300 тисяч гривень для придбання кардіологічного обладнання для КНП «Калуська ЦРЛ». Ще 200 тис. гривень тоді благодійно виділило товариство «КАРПАТНАФТОХІМ».

Генеральний директор цього підприємства Іван Підсадюк та його заступник Ярема Рудик оголосили це після завершення благодійної акції, коли з’ясувалося, що для придбання необхідного для Калуської ЦРЛ кардіологічного обладнання, зокрема  електрокардіографічної стрес-тест системи з велоергометром, необхідно трохи більше 450 тис. гривень.

Через деякий час обладнання було доставлено у Калуську ЦРЛ. Разом із велоергометром та електрокардіографічною стрес-тест системою калуські медики тоді ще додатково отримали електрокардіографічний реєстратор – сучасний пристрій для добового моніторингу ЕКГ, придбаний за кошти, що залишилися від аукціону та благодійного внеску нафтохімічного підприємства.

З тих пір минуло вже більше трьох місяців, тож з метою з’ясування того, чи вже використовують калуські медики нове кардіологічне обладнання і як вони оцінюють його роботу, в Калуську  ЦРЛ, зокрема в її діагностичне відділення, завітав журналіст «НК».

– Уже другий місяць ми використовуємо в нашій роботі нове обладнання, – розповідає лікар-кардіолог діагностичного відділення Калуської ЦРЛ Христина Стапай. – Це стало можливим після того, як його нам його встановили та провели відповідне навчання спеціалісти київського підприємства «МК «КАРДІО».

Новим велоергометром та іншим обладнанням дуже задоволені як спеціалісти нашого відділення, так і лікарі кардіологічного відділення. Воно за всіма показниками відповідає сучасним вимогам, що стосуються діагностики серцево-судинних захворювань. Адже навантажувальні проби під час обстеження пацієнтів із серцево-судинними хворобами – поширений і доступний метод їх діагностики. Саме в цей період можна виявити такі порушення в роботі серцево-судинної системи, яких не існує в стані спокою.

Що стосується основної відмінності між тим обладнанням, яке було в нашому розпорядженні й тепер ми маємо завдяки благодійній акції та фінансової допомоги «КАРПАТНАФТОХІМу», то це насамперед те, що зараз в нас є можливість записувати електрокардіограму під час фізичного навантаження, коли лікар може відразу відреагувати на ці зміни і визначити патологію. При потребі він може зменшити рівень цього навантаження чи навіть його припинити. Натомість на старому велоергометрі робився відповідний запис вже після того, як пацієнт виконає навантаження, тобто через 3-5 хвилин.

Анатолій Гайовий.

На знімку: лікар-кардіолог Христина Стапай веде контроль стану захворюваності пацієнта з допомогою сучасного велоергометра.

24.01.2022

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]