ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Незабутні враження залишилися у першокурсників політехнічного коледжу від відвідин «КАРПАТНАФТОХІМу»

Завдяки налагодженій співпраці між «КАРПАТНАФТОХІМом» та Калуським політехнічним коледжем, 19 жовтня з ознайомчою екскурсією на підприємстві побувала група студентів, які навчаються за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія».

– Молоді люди побували на виробництві поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди, – розповідає провідний фахівець відділу роботи з персоналом «КАРПАТНАФТОХІМу» Наталія Болецька. – Екскурсію для них провів старший майстер (технолог) цеху з виробництва ПХВСС Віталій Федюра. – Він ознайомив гостей зі складними процесами випуску полівінілхлориду, що викликало в слухачів захоплення і цікавість, тому було безліч запитань.

Хлопці і дівчата були приємно здивовані побаченим і з задоволенням ділилися своїми враженнями з журналістом «НК».

– Я вперше побувала на «КАРПАТНАФТОХІМі» і мені дуже сподобалося, як там організована робота, – розповідає Анна Зайченко. – Багато випускників нашого коледжу є працівниками цього підприємства, тому було цікаво на власні очі побачити все, як мовиться, з середини. Вразило те, що у цехах ідеальна чистота, кожен працівник чітко знає свою роботу. Хотілося б найближчим часом ознайомитися також і з роботою інших виробництв «КАРПАТНАФТОХІМу».

– Ми дуже вдячні своїм викладачам та керівництву підприємства за те, що організували для нас таку екскурсію, – додає Яна Романів. – Відверто кажучи, в певні моменти було навіть страшно, адже я вперше побувала на такому великому нафтохімічному комплексі, але воно того вартує, адже теорія – це одне, а побачити те, як все відбувається на практиці – дещо інше. Сподіваюся, що це не остання наша екскурсія на «КАРПАТНАФТОХІМ».

Олег Воробець, своє чергою, зізнається, що його вразили масштаби підприємства.

– Нафтохімічний комплекс настільки великий, що увесь його за один день, як на мене, просто нереально навіть обійти, – розповідає хлопець. У цеху з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної ми мали можливість спостерігати за роботою новітніх автоматизованих систем керування технологічними процесами. Зрештою, вразило мене не лише це, а й обладнання аварійного захисту.

– Загалом вражень дуже багато, тому ми вдячні всім, хто організував таку пізнавальну екскурсію, – підсумовує Назар Ящик. – Окремо хотілося б акцентувати увагу на обладнанні – воно сучасне та доглянуте.

Мабуть, як і всім одногрупникам, мені хотілося б побувати і на інших виробництвах «КАРПАТНАФТОХІМу».

Насамкінець варто зауважити, що такі екскурсії на підприємство відбуваються у рамках програми щодо залучення молодих фахівців, яка діє на «КНХ»: студентам пропонують відвідати й ознайомитися з виробничими потужностями підприємства, пройти в його цехах виробничу практику і стажування, щоб отримати потрібний практичний досвід за фахом.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

29.10.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.01.2024р.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]