ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Китай вразив нещодавно з цієї країни повернулися фахівці «КАРПАТНАФТОХІМу», які перебували там з робочою поїздкою

Невдовзі буде вже півроку, як ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» відновив свою виробничу діяльність. Турботи, пов’язані з пуском установок, і ті проблеми, які передували цій надзвичайно важливій події в історії підприємства, вже позаду. Наразі налагоджено не лише випуск готової продукції, а й її збут. Тому керівництво підприємства почало працювати над розширенням географії торговельних зв’язків, модернізацією виробництв та впровадженням нових сучасних технологій.

Саме з цією метою нещодавно заступник генерального директора з виробництва Олександр Болецький, начальник технічного відділу «КАРПАТНАФТОХІМу» Едуард Маслов та представники підприємства ВГ «Техінсервіс» з робочою поїздкою відвідали Китай.

– Керуюча компанія ВГ «Техінсервіс» пов’язує перспективи розвитку ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з переробкою вуглеводневих фракцій С4 та С5, – розповідає Олександр Ярославович. – Але перш ніж впроваджувати такі установки на нашому підприємстві, потрібно детально ознайомитися з принципом їх роботи. Саме тому ми разом із начальником відділу технологій ВГ «Техінсервіс» Олегом Галузінським та провідним інженером цього товариства Євгеном Михайленком перебували з 6 по 12 листопада в Китаї

– У місті Янчжоу є підприємство, де успішно функціонує установка з отримання перекисю водню, та місті Нінбо установки з розділення фракції С4 і С5 на компоненти, – доповнює Едуард Маслов. – Технологію їх одержання розробляла китайська проектна організація SEDINNB, яка і є ліцензіаром. Установка розділення фракції С4 введена в експлуатацію два року тому і успішно працює без зупинок, а установка розділення фракції С5 працює уже близько п’яти років. Тому ми й поїхали на це підприємство, щоб ознайомитися з технологією їх роботи. Враження, відверто кажучи, переповнюють… Виробничий процес у них налагоджений на «відмінно», всі установки чистенькі та акуратні.

До слова, подібні установки функціонують також у країнах Європи. Тому керівництво підприємства, вочевидь, теж ознайомиться і з їхньою роботою, зважить усі переваги та недоліки і лише після цього обиратимемо ліцензіара.

Щодо кількості працівників, то, за словами О. Болецького, у Китаї на подібних до нашого виробництвах орієнтовно працює стільки ж людей.

– Продуктивність праці китайців просто вражає, – відзначає співрозмовник. – З самого ранку вони вже всі метушаться, як мурахи, поспішаючи на роботу… До речі, у Китаї вихідний лише неділя. Немає у них і вихідних у зв’язку з релігійними святами. Щодо відпустки, то в рік працюючим надається лише п’ять днів. Середня зарплата у Китаї – 800 доларів. У порівнянні з зарплатами у країнах Європи – це не багато. Загалом робочої сили там вдосталь, а тому вона оцінюється дешево.

Особисто мене найбільше вразили темпи розвитку цієї країни. За 17 років Китай із відсталої аграрної країни перетворився на світового лідера. Колись після відвідин США я був вражений розвитком Нью-Йорку, але тепер з впевненістю можу сказати, що Шанхай нічим йому не поступається. Хмарочоси, дороги, інфраструктура, чистота – усе це на найвищому рівні. Я не знаю, як працює менеджмент у Китаї, чий капітал задіяний для його розбудови, але будь-яка робота в цій країні організована надзвичайно ритмічно. У нас же, коли починають щось, приміром, будувати, то завжди або цегла не така, або кран не працює і т.п., а в них такого немає. Там все продумано і налагоджено до дрібниць…

Едуард Маслов припускає, що вагому роль у цьому відіграє дисципліна, яка існує в Китаї.

– Якщо, скажімо, під час будівництва працівник зробив криву кладку, то його за це можуть посадити в тюрму, – відзначає Е. Маслов. – А за крадіжку чи хабар людині взагалі загрожує смертна кара…

До речі, чомусь прийнято вважати китайські речі менш якісними, але насправді це не так. Наприклад, у нас на виробництві використовуються системи управління фірми Yokogawa (Японія), електроніка фірми Siemens (Німеччина) або інших фірм, а китайці успішно використовують власні, які в рази дешевші. Також мене вразило те, що у Китаї не може залишатися незадіяним жоден клаптик землі. Сподобалися і їхні швидкісні поїзди (300 км/год.), які курсують по всій країні. Якщо Китай і надалі розвиватиметься такими темпами, то за цієї країною майбутнє.

Насамкінець хотілося б сказати, що ця робоча поїздка наших спеціалістів у Китай ще раз засвідчує і доводить скептикам, які не вірили у можливість відновлення виробничих потужностей нафтохімічного комплексу, що «КАРПАТНАФТОХІМ» нині не лише успішно працює, а й планує розширювати горизонти своєї діяльності завдяки новітнім технологіям.

Тетяна КУРТАШ.

27.11.2017

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]