ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Не сваримося й зла одна одній не робимо»

Розповідь про те, як працюється в жіночому колективі

Стереотип, що жінка не може бути добрим фахівцем у так званих чоловічих професіях, у сучасному житті все частіше нівелюється. З кожним роком все більше дівчат можна зустріти в числі студентів, які навчаються на технічних спеціальностях, а відтак згодом стають на рівні з чоловіками працівниками різноманітних промислових виробництв. Натомість зараз, як і десятки років тому, є спеціальності, за якими працюють переважно лише жінки. Це, зокрема, вчителі, бухгалтери, лаборанти, косметологи, медсестри, швачки, офіціанти та ін.

Одним із колективів, який представлений винятково жінками, на «КАРПАТНАФТОХІМі» є лабораторія з обслуговування цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом виробництва ПХВСС і КС. Напередодні 8 Березня журналіст «НК» навідалася туди, щоб дізнатися, як проходять робочі будні в цьому жіночому колективі та який настрій панує там напередодні свята.

– Наша лабораторія створена для того, щоб контролювати виробничий процес цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом, – розповідає заступник начальника лабораторії з обслуговування виробництва ПХВСС і КС Світлана Решетник. – Технологічний регламент передбачає дотримання графіку аналітичного контролю, якого ми в своїй роботі і дотримуємося.

Щодо колективу, то з часу функціонування лабораторії він завжди був тільки жіночим. У 2010 році в нас працювало 18 жінок, а тепер трохи більше – 21.

Моє запитання про те, чи складно працювати в такому колективі, викликає у працівниць лабораторії лише посмішки й жарти.

– Не сваримося й зла одна одній не робимо, – розповідає С. Решетник. – А якщо говорити серйозно, то суперечки інколи, звісно ж, бувають, але таке, мабуть, трапляється в усіх колективах. Зате коли комусь із колективу потрібна допомога, то, не роздумуючи, допомагаємо одна одній.

Загалом робота в нас налагоджена добре. Кожен працівник відповідає за певний ділянку роботи, але при потребі виконує й «чужу», адже всі все добре знають, розуміють і вміють.

 «Тож бажаємо всім жінкам позитивного настрою, любові, натхнення та щастя, адже все це робить нас істинно красивими, сяючими, ніжними і добрими. Нехай життя дарує всім приємні моменти, чудові новини і здійснення мрій», – наголошували на завершення зустрічі мої мої співрозмовниці.

Записала Тетяна ЯНІЦЬКА.

07.03.2019

Складові успіху: досвід, знання, належна дисципліна і взаєморозуміння

Проїжджаючи дорогою, що веде до прохідних виробництва етилену і поліетилену товариства «КАРПАТНАФТОХІМ», помітив колону вантажних машин, на більшості яких були іноземні номери. Сумнівів у тому, що це за вантажівки і чого вони стоять на узбіччі дороги, не було жодної – усі вони мали намір завантажитися поліетиленом калуського виробництва. І все-таки, чому стільки автомашин, невже сталася […]

«Львівська політехніка» запрошує калуських нафтохіміків на навчання

На сторінках «НК» вже неодноразово повідомлялося про співпрацю «КАРПАТНАФТОХІМу» з вищими навчальними закладами України. Зокрема, йшлося про те, що підприємство активно працює в напрямку залучення в свої підрозділи молодих фахівців – випускників коледжів, училищ і вищих закладів освіти, а також стимулює працівників до підвищення кваліфікації. З часу відновлення повноцінної роботи підприємства сотні студентів відвідали «КАРПАТНАФТОХІМ» […]