ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Не сваримося й зла одна одній не робимо»

Розповідь про те, як працюється в жіночому колективі

Стереотип, що жінка не може бути добрим фахівцем у так званих чоловічих професіях, у сучасному житті все частіше нівелюється. З кожним роком все більше дівчат можна зустріти в числі студентів, які навчаються на технічних спеціальностях, а відтак згодом стають на рівні з чоловіками працівниками різноманітних промислових виробництв. Натомість зараз, як і десятки років тому, є спеціальності, за якими працюють переважно лише жінки. Це, зокрема, вчителі, бухгалтери, лаборанти, косметологи, медсестри, швачки, офіціанти та ін.

Одним із колективів, який представлений винятково жінками, на «КАРПАТНАФТОХІМі» є лабораторія з обслуговування цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом виробництва ПХВСС і КС. Напередодні 8 Березня журналіст «НК» навідалася туди, щоб дізнатися, як проходять робочі будні в цьому жіночому колективі та який настрій панує там напередодні свята.

– Наша лабораторія створена для того, щоб контролювати виробничий процес цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом, – розповідає заступник начальника лабораторії з обслуговування виробництва ПХВСС і КС Світлана Решетник. – Технологічний регламент передбачає дотримання графіку аналітичного контролю, якого ми в своїй роботі і дотримуємося.

Щодо колективу, то з часу функціонування лабораторії він завжди був тільки жіночим. У 2010 році в нас працювало 18 жінок, а тепер трохи більше – 21.

Моє запитання про те, чи складно працювати в такому колективі, викликає у працівниць лабораторії лише посмішки й жарти.

– Не сваримося й зла одна одній не робимо, – розповідає С. Решетник. – А якщо говорити серйозно, то суперечки інколи, звісно ж, бувають, але таке, мабуть, трапляється в усіх колективах. Зате коли комусь із колективу потрібна допомога, то, не роздумуючи, допомагаємо одна одній.

Загалом робота в нас налагоджена добре. Кожен працівник відповідає за певний ділянку роботи, але при потребі виконує й «чужу», адже всі все добре знають, розуміють і вміють.

 «Тож бажаємо всім жінкам позитивного настрою, любові, натхнення та щастя, адже все це робить нас істинно красивими, сяючими, ніжними і добрими. Нехай життя дарує всім приємні моменти, чудові новини і здійснення мрій», – наголошували на завершення зустрічі мої мої співрозмовниці.

Записала Тетяна ЯНІЦЬКА.

07.03.2019

На підприємстві він очолив уже четвертий цех.

Тепер – один із найважливіших у його структурі Серед нинішніх працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» непросто, мабуть, когось такого віднайти, хто за свою трудову діяльність був би начальником більш ніж чотирьох різних цехів. А ось у трудовій книжці цього чоловіка, власне, віднедавна з’явився вже четвертий запис «начальник цеху…» Тож відразу повідомлю, що сказане стосується 47-річного Василя Савківа. […]

Михайло Псюк: «Пуск цеху відбувся в короткий термін і без зайвих витрат сировини та енергоресурсів»

20 лютого в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» було відновлено роботу установки з виробництва етилену, що дозволило через два дні ввести в дію поліетиленову установку. Пуск обидвох технологічних установок виробництва етилену і поліетилену підприємства відбувся після завершення усіх ремонтно-відновлювальних робіт, що були спричинені пожежою в одному із відділень цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу. Про те, наскільки вдалим […]