ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Навчалися міжнародних правил ведення торгівлі

Судячи з тої кількості новин, які надходять у редакцію «НК» від працівників відділу управління персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», сьогодні питанню навчання кадрів керівництво підприємства приділяє підвищену увагу.

Ось і 19 та 20 вересня в заводоуправлінні підприємства був організований і проведений тренінг-практикум з питання використання спеціалістами комерційної служби міжнародних правил Інкотермс.

В цілому до навчання за участю відомого фахівця з питань зовнішньоекономічної діяльності, керівника міжнародних проєктів у сфері торгівлі, логістики та митної справи Сергія Свистіля було залучено 50 керівників і спеціалістів відділів логістики, митного оформлення та поставок піролізної сировини, реалізації продукції, матеріально-технічного постачання і комплектації устаткування, організації ремонтів і технічного розвитку, юридичного. Тобто тих осіб, посадові обов’язки яких пов’язані з веденням торгових операцій з партнерами, в тому числі й на міжнародному рівні.

– Курс навчання з правил, які регулюють питання доставки продукції від продавця до покупця з врахуванням змін, що відбуваються, дуже корисний для усіх спеціалістів, які займаються нині реалізацією продукції і мають тісні стосунки як з вітчизняними, так й іноземними фірмами-партнерами, – розповідає учасник навчання, керівник групи маркетингу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Богдан Білецький. – Належне розуміння існуючих міжнародних правил, що регламентують розподіл витрат та ризиків й інші питання, сприяє веденню партнерських стосунків, налагодженню нових зв’язків, зміцнює імідж та авторитет підприємства.

27.09.2019

Спеціалісти «КАРПАТНАФТОХІМу» взяли участь у міжнародному форумі з питання залізничних перевезень

10 жовтня у Києві відбувся ІІ міжнародний форум «Rail Cargo Business Forum», який став важливою подією для представників зі сфери залізничних перевезень та їх технологічних партнерів з  багатьох країн світу. У заході взяли участь і представники «КАРПАТНАФТОХІМу», зокрема, заступник начальника відділу з організації перевезень Андрій Шевчук, начальник відділу логістики Роман Крохта та начальник відділу інформаційно-технологічного […]

Представниця «КАРПАТНАФТОХІМу» взяла участь у міжнародній конференції з управління персоналом

10 жовтня у Києві відбулася четверта міжнародна HR–TECH конференція HR Digital HR UKRAINE 2019, в якій взяла участь заступник начальника відділу оплати праці і соціальних програм ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Оксана Крижанівська. – Організатори цієї щорічної конференції і виставки мали на меті продемонструвати керівникам успішних підприємств, їх відповідальним спеціалістам за управління та набір людських ресурсів (HR), найефективніші […]