ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Настільний теніс – гра для тіла і душі

Десятки літ займаючись настільним тенісом, сьогодні попробую хоч поверхово розказати про цей вид спорту і переконати молодь та й людей більш зрілого віку в його корисності.

Настільний теніс, або як його ще називають – пінг-понг, гра, яка подобається як дітям, так і дорослим. Нею займатися легко і, безумовно, корисно для самих гравців. За популярністю він є другою спортивною грою в світі, що входить у реєстр олімпійських видів спорту. Його ще навіть називають нескінченним видом спорту, адже в нього можна грати все життя.

Настільний теніс – це відмінний засіб, аби залишатися у формі і поліпшити координацію рук і очей. Повторювані різноспрямовані рухи також розвивають спритність і гнучкість тіла. Під час гри в пінг-понг працюють ті частини мозку, які відповідають за рухи, дрібну моторику та стратегічне мислення, і вони можуть розвиватися з кожним матчем. Його здатність стимулювати  роботу мозку важлива для людей будь-якого віку.

За розвитком спритності і швидкості тенісисти перевершують тих своїх ровесників, які не займаються настільним тенісом. Це і зрозуміло. Адже спритністю називають точність швидких рухів. Судіть самі, де ще так можна розвинути спритність як не в настільному тенісі, коли темп гри тут змінюється від 30 до 120 ударів у хвилину, швидкість руху руки з ракеткою досягає більше 40 кілометрів в годину, швидкість польоту м’яча при завершальних ударах 170-180 кілометрів на годину, а початкова його швидкість може досягати навіть і 200 км/год. І при цьому м’яч повинен точно потрапляти  в потрібну ділянку стола.

Настільний теніс – це та активна гра, де немає часу лінуватися. Кожен елемент потребує роботи безлічі різних м’язів. При цьому відповідно витрачається велика кількість калорій і рідини. Отож настільний теніс дає позитивний ефект щодо підтримання належної ваги тіла і навіть її зменшення.

Чи граєте ви в настільний теніс для власного задоволення, чи на професійному рівні – він легкий для засвоєння, але складний у досягненні рівня майстерності. А ще ця гра пропонує вам найдоступнішу можливість добряче розважитися в порівнянні з іншими видами спорту, не забуваючи  про дуже малу ймовірність травмування. Тому не дивно, що в національних корпораціях світу нараховується нині 300 мільйонів активних членів гри в настільний теніс.

Можна ще дуже багато говорити про користь цього культурного та інтелектуального виду спорту, але краще ним займатися особисто. Тому, як представник аматорської групи «Здоров’я» закликаю найперше молодих працівників нашого товариства «КАРПАТНАФТОХІМ», яке завжди підтримувало високу  спортивну славу на теренах міста і Прикарпаття, знайти час, забути на 2-3 години свої «гаджети» і прийти на тренування в спортзал ФСК «Нафтохімік». А там усе піде-закрутиться, звикнеться і «затягне» на роки, а може, і на все життя. Знаю зі свого досвіду та досвіду своїх колег з цього виду спорту. Є люди, які займаються настільним тенісом  2-3 роки, а є що й більше 50-ти.

 Є у нас спортсмени сильніші і слабші, а ще частина із них вважає заняття настільним тенісом хорошим відпочинком. Адже в клубі завжди є кому допомогти підібрати необхідний інвентар. А про набуття навиків і говорити зайве. Є тут кому абсолютно безкоштовно навчити того, хто прийшов вперше, а також відновити ритм гри тим, хто трохи призабув. Раніше цим видом спорту займалися практично всі, коли замість сітки впоперек стола були  книжки чи дошка, а тенісні м’ячі були в дефіциті.

Розчарую тих, хто хоче бачити результат за дуже короткий проміжок часу. Тут такого не буває. Праця, праця і ще раз праця над самим собою. Хіба що дуже-дуже талановитий від Бога, як Ліонель Мессі в футболі, зможе стати справжнім майстром за короткий час. У нас немає тренерів, інструкторів з усякими прописними регаліями, але в нас є хороші наставники, які завжди допоможуть. Повірте, що ніхто нічого не організує так добре, як це зробимо ми самі. Будемо разом займатися цим цікавим видом спорту, організовувати різного рівня турніри. Бо саме під час змагань можна набути певний досвід, відчути радість та розчарування, поспілкуватися з людьми із різних куточків нашої країни. Повірте, що це дуже захоплююче і цікаво.

Ми вам не обіцяємо, що ви станете чемпіонами Європи чи світу, але масу приємних вражень від заняття настільним тенісом гарантуємо!

З повагою, Василь Луцький,

ветеран спорту підприємства.

27.02.2018

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]