ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нагороди турніру пам’яті Ярослава Барнича здобули не калушани

Минулих вихідних, 2 і 3 березня, в приміщенні ФСК «Нафтохімік» відбувся третій рейтинговий турнір у рамках восьмої відкритої першості міста Калуша з настільного тенісу. Змагання, які в Калуші вперше тривали два дні, були приурочені пам’яті нашого земляка, колишнього працівника хімічного підприємства «Оріана», активного спортсмена, неодноразового чемпіона Івано-Франківської області й призера України з настільного тенісу серед інвалідів Ярослава Барнича.

На урочистому відкритті турніру його учасників привітали та побажали спортсменам досягти бажаних результатів тренер з настільного тенісу ФСК «Нафтохімік» Іван Тимчишин, голова цього спортивного клубу Богдан Войтович, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Калуської міської ради Михайло Клим, похресниця Ярослава Барнича, депутат Калуської районної ради Вікторія Конєвич та головний суддя змагань Микола Чоп’юк.

У перший змагальний день, всіх учасників, а їх загальна кількість разом з місцевими любителями настільного тенісу цьогоріч наблизилась до півсотні осіб, було поділено на дві вікові групи: до 30 років і понад 30 років, у яких вони в утворених кількох підгрупах боролися за вихід до фінальної частини турніру. А вже наступного дня сильніші тенісисти двох вікових груп розіграли між собою чемпіонські звання та призові місця.

У старшій віковій групі перемогу святкував майстер спорту України Назар Ковальчук з Косова. Як зізнався чемпіон, він цілком міг змагатися і зі спортсменами молодшої групи, адже тільки недавно відсвяткував своє 30-річчя. Назар нині в Косові працює в місцевій ДЮСШ тренером, тому не завжди має нагоду і вільний час, щоб самому виступати десь на змаганнях всеукраїнського рівня. На турнір у Калуш приїхав вперше, радо відгукнувшись на запрошення тренера з настільного тенісу ФСК «Нафтохімік» Івана Тимчишина, з яким разом з іншими тенісистами виступає за калуську команду «Нафтохімік» в Регіональній лізі клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловічих команд сезону 2018-2019 рр. Щоправда, з двох турів, які вже відбулися в цій лізі, особисто брав участь в іграх команди «Нафтохімік» лише в другому турі, що проводився в Івано-Франківську.

На турнірі в Калуші Назар Ковальчук у вирішальній зустрічі за перше місце переміг минулорічного його чемпіона кандидата у майстри спорту України Віталія Савчука з Тисмениці. Третє місце у змаганнях серед тенісистів вікової групи 30+ виборов кандидат у майстри спорту України Владислав Вань з Косова. До п’ятірки кращих тенісистів турніру старшої вікової групи увійшли В’ячеслав Ворсуляк з Коломиї та кандидат у майстри спорту України Іван Тимчишин з Калуша.

У турнірі серед спортсменів до 30 років не виявилося рівних кандидатові у майстри спорту України Назарові Мосюку з Богородчан, який у фінальній зустрічі переміг теж кандидата у майстри спорту України Романа Жолубака з Івано-Франківська. А молодший брат Романа кандидат у майстри спорту України Михайло Жолубак у надзвичайно напруженій грі за третє місце подолав Любомира Шешурака з Тисмениці з рахунком 3:2, хоча перші дві партії виграв його суперник.

Всі переможці та призери третього рейтингового турніру у восьмій відкритій першості міста Калуша з настільного тенісу пам’яті Ярослава Барнича були відзначені пам’ятними медалями, грамотами та грошовими преміями.

Василь ТКАЧУК.

11.03.2019

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]