ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки взяли участь у конференції HR Connect

25 травня у Львові відбулася конференція HR Connect, в якій взяли участь провідні спеціалісти «КАРПАТНАФТОХІМу». Зокрема, калуське підприємство на цьому зібранні представляли радник голови Наглядової ради Світлана Есауленко, начальник відділу роботи з персоналом Любов Тітова, провідний фахівець-керівник групи цього відділу Ірина Білецька, заступник начальника відділу оплати праці і соціальних програм Оксана Крижанівська та провідний фахівець Наталія Михайлюк.

– На мою думку, участь у таких конференцій необхідна, адже є можливість обмінятися досвідом, актуальними ідеями, дізнатись про нові тренди та поспілкуватись з колегами про успіхи, невдачі, проблемні питання та інше, – ділиться враженнями Оксана Крижанівська. – Цього дня під одним дахом зібралися керівники компаній, менеджери, провідні фахівці з підбору персоналу (рекрутингу), мотивації та навчання персоналу, представники рекрутингових агенцій та фріланс-рекрутерів, тому було дуже цікаво та пізнавально.

Під час конференції протягом дня ми слухали доповіді, під час яких відомі фахівці разом з учасниками детально аналізували найцікавіші випадки з своєї професійної практики та обговорювали тренди галузі. Також йшлося про види автоматизації підрозділів управління персоналу, підбір персоналу, а також про зусилля підприємств по взаємодії з існуючими і потенційними співробітниками, що робить їх привабливим місцем роботи, а також активне управління іміджем підприємства в очах партнерів та потенційних співробітників, розробку креативних рішень у сфері управління персоналом. А ще мені була дуже цікавою інформація про мотивацію персоналу та про секрети росту великих компаній.

Позитивні враження від конференції залишилися і в Любові Тітової, яка зауважила, що здебільшого у виступах йшлося про найм персоналу для ІТ-компаній, але особисто їй не менш цікаво було поспілкуватися із менеджерами з питань підбору персоналу з інших фірм, поділитися досвідом, практичними навичками.

– На цій конференції ми більше дізналися про найм персоналу, проведення співбесід і тестування за допомогою новітніх технологій, обробки інформації ІТ-методами, – відзначила Л. Тітова. – Загалом це був цікавий та оригінальний захід, який допоміг розширити свої знання та завести нові професійні знайомства.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

31.05.2019

Представників «КАРПАТНАФТОХІМу» нагородили відзнакою «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України»

Дві такі нагороди з нагоди свята Дня хіміка, яке в Україні відзначається в останню неділю травня, на нараді за участю керівників виробництв, служб, управлінь та відділів підприємства 26 травня вручив генеральний директор товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Отримали їх від Союзу хіміків України та Центральної ради профспілки працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості України заступник генерального […]

Понад 70 нафтохіміків склали іспит комісії Держпраці

В умовах карантину відділ роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує організовувати проведення дистанційного навчання для працівників підприємства. Зокрема, наприкінці минулого та на початку цього тижня таке навчання із спецдисциплін, підконтрольних Держпраці України, пройшли три групи нафтохіміків. Як повідомила провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, 21 травня Управління Держпраці в Івано-Франківській […]