ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки взяли участь у конференції HR Connect

25 травня у Львові відбулася конференція HR Connect, в якій взяли участь провідні спеціалісти «КАРПАТНАФТОХІМу». Зокрема, калуське підприємство на цьому зібранні представляли радник голови Наглядової ради Світлана Есауленко, начальник відділу роботи з персоналом Любов Тітова, провідний фахівець-керівник групи цього відділу Ірина Білецька, заступник начальника відділу оплати праці і соціальних програм Оксана Крижанівська та провідний фахівець Наталія Михайлюк.

– На мою думку, участь у таких конференцій необхідна, адже є можливість обмінятися досвідом, актуальними ідеями, дізнатись про нові тренди та поспілкуватись з колегами про успіхи, невдачі, проблемні питання та інше, – ділиться враженнями Оксана Крижанівська. – Цього дня під одним дахом зібралися керівники компаній, менеджери, провідні фахівці з підбору персоналу (рекрутингу), мотивації та навчання персоналу, представники рекрутингових агенцій та фріланс-рекрутерів, тому було дуже цікаво та пізнавально.

Під час конференції протягом дня ми слухали доповіді, під час яких відомі фахівці разом з учасниками детально аналізували найцікавіші випадки з своєї професійної практики та обговорювали тренди галузі. Також йшлося про види автоматизації підрозділів управління персоналу, підбір персоналу, а також про зусилля підприємств по взаємодії з існуючими і потенційними співробітниками, що робить їх привабливим місцем роботи, а також активне управління іміджем підприємства в очах партнерів та потенційних співробітників, розробку креативних рішень у сфері управління персоналом. А ще мені була дуже цікавою інформація про мотивацію персоналу та про секрети росту великих компаній.

Позитивні враження від конференції залишилися і в Любові Тітової, яка зауважила, що здебільшого у виступах йшлося про найм персоналу для ІТ-компаній, але особисто їй не менш цікаво було поспілкуватися із менеджерами з питань підбору персоналу з інших фірм, поділитися досвідом, практичними навичками.

– На цій конференції ми більше дізналися про найм персоналу, проведення співбесід і тестування за допомогою новітніх технологій, обробки інформації ІТ-методами, – відзначила Л. Тітова. – Загалом це був цікавий та оригінальний захід, який допоміг розширити свої знання та завести нові професійні знайомства.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

31.05.2019

«Цьогоріч будівлі та об’єкти «КАРПАТНАФТОХІМу» підготовлено до зими краще, ніж будь-коли»

З початку року було виконано значний обсяг робіт з підготовки підприємства до належної роботи в осінньо-зимовому періоді. Про це наголосив у розмові з журналістом «НК» начальник відділу з ремонту будівель, споруд і промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Стефанюк. – Цього року будівлі та об’єкти підприємства підготовлено до зими краще, ніж будь-коли, – зауважує Володимир Васильович. […]

Корпорація OSTCHEM хоче співпрацювати з «КАРПАТНАФТОХІМом»

Згідно з домовленістю із керівництвом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», 10 листопада з ознайомлювальним візитом на підприємстві побувала делегація Хімічного виробництва підприємств мінеральних добрив азотної групи OSTCHEM, очолювана його директором Сергієм Павлючуком. Після проведеного інструктажу з техніки безпеки для представників делегації, у складі якої, крім керівників з центрального офісу корпорації OSTCHEM, були керівники та спеціалісти її трьох дочірніх […]