ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки впровадили сучасний метод завантаження продукції

Як уже повідомлялося в номері «НК» за 20 грудня минулого року, в цеху розливу вуглеводнів виробництва етилену та поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» ведуться роботи з реконструкції естакади наливу бензолу (один із видів продукції виробництва. – Авт.)

Як тоді інформував начальник цеху Роман Слюзар, такий проєкт було вирішено впровадити з метою вдосконалення процесу завантаження продукції і, зокрема, використання задля цього танк-контейнерів, які розміщуються на залізничних платформах по два танк-контейнери на кожній) і в які заливається до 25 тонн бензолу, тоді як раніше його завантажували в 60-тонні чотиривісні цистерни.

– Для нас завантаження в танк-контейнери і їх транспортування вигідне тим, – розповідає Роман Ігорович, – що продукція без використання переливних пунктів  відразу потрапляє до адресата. –  Що стосується її доставки споживачам, які використовують морський транспорт, то спочатку слід було цю продукцію злити в морських терміналах в резервуари, а звідси вже вона завантажувалася на танкери. Тоді як продукція у танк-контейнерах відразу вантажиться на судно.

Слід також сказати, що мінімізація проміжних стадій між виробником та споживачем продукції запобігає її втратам, тому такий метод транспортування широко нині використовується в країнах Європейського Союзу. Позитивним моментом у завантаженні продукції в танк-контейнери є і те, що їх можна транспортувати автомобільним транспортом, з якого вони теж відразу завантажуються на морське судно.

А при недавній нашій зустрічі начальник цеху розливу вуглеводнів повідомив, що всі роботи з реалізації проєкту, який, до речі розробили спеціалісти проєктного відділу підприємства, а впроваджували працівники ремонтного управління та цеху контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (КВПтаА) ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», уже повністю виконані.

– Завершальним етапом у виконанні всіх робіт був  монтаж пневматичної системи управління шарнірно-поворотним пристроєм, що суттєво поліпшило умови праці технологічного персоналу, – відзначив Роман Слюзар. – Тож сьогодні хочеться від імені колективу щиро подякувати за проведену реконструкцію зливної естакади усім причетним до цієї доброї справи, зокрема бригадам ремонтного управління, спеціалістам цеху КВПтаА та нашим енергетикам, які подбали про поліпшення освітлення на території естакади.

Загалом всі роботи з реконструкції естакади нафтохіміки виконали  власними  силами, а реалізований ними проєкт сприятиме як підвищенню технологічного рівня зливної естакади, так і зменшенню тривалості процесів завантаження й транспортування продукції.

Наш кор.

На знімках:

* апаратник цеху Володимир Дідошак та Василь Гандзюк виконують роботи з підготовки танк-контейнера до наливу бензолом;

* залізничні платформи на естакаді наливу продукції.

 

12.03.2020

Географія благодійної поставки нафтохіміками дезінфікуючого засобу розширюється

2 квітня цей продукт був відвантажений для потреб міста Монастириськ, що на Тернопільщині Впродовж минулого тижня товариство «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжувало відвантажувати гіпохлорит натрію, який комунальні й державні підприємства, медичні та освітні установи, підрозділи з надзвичайних ситуацій використовують у період карантину для дезінфекції будівель, приміщень та вулиць. Як повідомив редакції «НК» заступник генерального директора підприємства Ярема Рудик, […]

З метою запобігання поширенню інфекції калуські нафтохіміки щоденно відвантажують десятки тонн гіпохлориту натрію на адресу міст та підприємств України

Після того, як ще 18 березня керівництвом товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» було прийнято рішення про благодійне виділення для потреб Калуської міської ради трьох тонн гіпохлориту натрію, який є дезінфікуючим засобом для обробки будівель, їх внутрішніх приміщень і навіть вулиць, число бажаючих придбати його значно зросло. Як повідомив редакції «НК» начальник цеху з виробництва хлору і каустичної соди […]