ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки вперше власними силами ремонтують два гартувально-випарні апарати

Колектив цеху з ремонту технологічного устаткування виробництва етилену і поліетилену з-поміж багатьох поточних робіт, які виконує першочергово, з початку 2021 року капітально відремонтував уже десять теплообмінних апаратів не лише різних за призначенням, а й за своєю будовою. Мало того, до кінця поточного року тут ще планують відремонтувати кілька теплообмінників та вперше два гартувально-випарні апарати (ГВА).

– Передусім хочу відзначити, – говорить начальник цеху Руслан Барнич, – що наш колектив проводить ремонти теплообмінних апаратів та іншого габаритного обладнання також з цехів виробництва ПХВСС і КС. Цьогоріч лише з цеху виробництва хлорвінілу було відремонтовано п’ять теплообмінників. Ще чотири теплообмінні апарати з різних цехів підприємства та два ГВА зараз знаходяться в нашій майстерні та ремонтуються.

Сподіваюся, що до кінця року, якщо не буде затримок із забезпеченням трубами та іншими матеріалами, а також зварники та слюсарі-ремонтники менше матимуть невідкладних робіт безпосередньо на майданчиках виробництва етилену і поліетилену, ще 2-3 теплообмінники й два гартувально-випарні апарати видамо з ремонту їх експлуатаційникам.

– Якщо ремонти теплообмінників ви власними силами проводите вже упродовж кількох років і добре освоїли тонкощі цієї роботи, то ГВА досі ремонтувалися на спеціалізованих заводах. Не було боязко взятися за цю справу?

– Це справді дуже складні апарати й при їх ремонті застосовується непроста технологія зварювання за допомогою аргонових зварювальних апаратів. Але надіємося, що наші зварювальники та слюсарі-ремонтники з усіма найскладнішими завданнями впораються й результат роботи буде позитивним.

Насправді на початках були сумніви, чи братися за нову справу – освоєння технології ремонту гартувально-випарних апаратів. Однак колектив цеху заручився підтримкою начальника виробничо-технічного відділу нашого ремонтного управління Дениса Бабюка та головного зварника РУ Василя Торконяка. У свій час вони працювали на заводі «Техмаш», де ремонтувалися ГВА нашого підприємства і навіть виготовлялися нові, в процесах яких безпосередню участь брали і Денис Бабюк, і Василь Торканяк. Крім того, сам начальник ремонтного управління Володимир Хоменко підтримав ідею освоєння ремонту ГВА. І практичну допомогу від цих керівників та фахівців своєї справи колектив нашого цеху дуже відчуває. Бувало, що інколи ми всі разом обговорювали те чи інше важливе питання та приймали спільне й найбільш оптимальне рішення.

– Ремонт гартувально-випарних апаратів вже наближається до завершення?

– Поступово ці роботи ми будемо завершувати. Один з ГВА вже почали збирати. Другий ще в розібраному стані, але невдовзі теж буде збиратися. Всі ремонтні роботи, в тому числі й на теплообмінних апаратах, проводяться під керівництвом досвідченого майстра Івана Соломуда. До них задіяні наші зварники аргонодугового зварювання Олександр Вічісенко, Ярослав Лопушинський, Володимир Вичорик та Володимир Боднарчук, а також слюсарі Василь Шевчук та Іван Квич.

06.12.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]