ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки розчищають русло Чечви й споруджують дамбу на прохання мешканців села Нижній Струтинь

Віднедавна були відновлені важливі з багатьох аспектів планові роботи на Чечвинському водосховищі ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», розташованому між селом Нижній Струтинь і урочищем Підмонастир колишнього Рожнятівського району. Тут розчищають верхів’я русла річки Чечва від відкладів, нанесених з гір, будують технологічну дорогу водосховища та на прохання громади села споруджують від його боку нову дамбу для більш надійного захисту земель і будівель від ймовірних затоплень під час повеней чи паводків.

– Ці великі за обсягом роботи, – розповідає начальник управління забезпечення виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Шевчук, – були розпочаті на Чечвинському водосховищі ще в лютому й тривали до початку нерестового періоду – 1 квітня. Згідно з договором, укладеним підприємством зі спеціалізованою генпідрядною організацією, проводила їх фірма «ПРИКАРПАТТЯ ІНВЕСТ ГРУП» з Долини. Після перерви, викликаної нерестом риби, вона зараз продовжує виконувати взяті на себе зобов’язання з надання послуг. Спеціалісти «ПРИКАРПАТТЯ ІНВЕСТ ГРУП» із своєю спецтехнікою знову запрацювали на водосховищі з 22 червня.

За словами начальника відділу з ремонту будівель, споруд і промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимира Стефанюка, для розчищення верхів’я водосховища від так званих породних підпор (острівків) та до виконання будівельних робіт задіяно чимало одиниць спеціальної техніки.

– Тепер, як і під час першого етапу робіт на Чечвинському водосховищі, працюють три екскаватори, чотири самоскиди вантажопідйомністю по 12,5 тонни та чотири самоскиди вантажопідйомністю по 22 тонни, потужні ковшовий навантажувач і бульдозер, – уточнює Володимир Васильович. – До нерестового періоду спеціалістами фірми «ПРИКАРПАТТЯ ІНВЕСТ ГРУП» було майже повністю розчищено у верхів’ї водосховища два природно утворені острови з гравійно-піщаних порід. Всі вибрані з води відкладення використано для підсипки дамби на правому березі завдовжки 340 метрів, будівництва майже півкілометрової дамби з боку села Нижній Струтинь та для прокладення технологічної дороги від нашої дамби до гідровідвалу. Маючи з’єднання з гідровідвалом, у подальшій перспективі можна буде туди вивозити і складувати різні породні відкладення, що вибиратимуться з верхів’я ріки.

– Скільки загалом вже вибрано порід з цих островів та використано для укріплення й будівництва дамб і дороги до гідровідвалу?

– Точну цифрову величину не готовий зараз назвати. Але за нашими приблизними підрахунками, вже понад 500 тис. кубічних метрів.

– Коли мали б бути завершені ці роботи?

– До кінця липня цього року. Але той високий темп робіт, якого її дотримуються спеціалісти фірми «ПРИКАРПАТТЯ ІНВЕСТ ГРУП», вселяє надію, що це станеться значно швидше.

Василь ТКАЧУК.

13.07.2021

Він може все…

Так відгукуються про працю електрозварника цеху з обслуговування виробництва етилену і поліетилену ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярослава ЛОПУШИНСЬКОГО його керівники та колеги по роботі. Вперше про високу майстерність електрозварника почув від заступника начальника цеху Володимира Футерка, коли він разом зі своїми підлеглими монтували в Калуській міській лікарні нову систему подачі медичного кисню від кисневої станції […]

Молоді калуські нафтохіміки відвідали старовинні замки Львівщини

2 жовтня Радою молоді ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за підтримки Наглядової ради товариства було організовано поїздку на екскурсію в найвідоміші замки Львівщини. У рамках цього заходу Ради молоді, що передбачений її програмою діяльності, як молоді працівники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», так і частина вже більш досвідчених мали можливість відвідати Олеський замок у селищі Олесько, Підгорецький замок у селі Підгірці, […]