ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки провели євроремонти у їдальні та фойє відділу кадрів

Ремонтно-будівельна дільниця, яка створена в ремонтному управлінні ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», своїми конкретними справами доводить, що вона здатна кваліфіковано, якісно й в оптимальні терміни проводити необхідні ремонтні роботи на різних об’єктах підприємства.

Перед початком нового 2022 року працівники цієї дільниці завершили євроремонт у фойє відділення кадрів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Тут вони повністю оновили приміщення, зробивши підвісну стелю, очистили від старої штукатурки та шпаклівки стіни, що потріскала й обсипалася, заново пошпаклювали, а подекуди нанесли на них декоративну штукатурку й усе пофарбували.

– А після новорічних свят наші спеціалісти, – говорить начальник ремонтно-будівельної дільниці Андрій Тимків, – буквально за тиждень виконали євроремонт у їдальні виробництва етилену і поліетилену, яка від самого початку пандемії не працює у звичному режимі, але забезпечує приготування для виробничників комплексних обідів на винос. Повністю ремонт тут було завершено 17 січня. Зокрема, в їдальні ремонтники встановили підвісну стелю, нові світильники із повною заміною старої електропроводки, заново пошпаклювали й пофарбували стіни. Тож надіємось, що коли послаблять карантинні обмеження, в цю їдальню виробничникам уже буде значно приємніше і зайти, і харчуватися в ній.

За словами А. Тимківа, зараз бригада працівників дільниці зайнята ремонтними роботами у ще одній їдальні, яка розміщена в адміністративному корпусі виробництва ПХВСС і КС. Тут потрібно виконати значно більший обсяг робіт, ніж в їдальні на виробництві етилену і поліетилену. Євроремонт в цьому приміщенні, яке розраховане на велику кількість відвідувачів, які можуть одночасно харчуватися, розпочали ще в останній декаді грудня минулого року, а зараз він уже наближається до завершення.

Крім того, паралельно з вищезгаданими роботами в січні цього року були виконані ремонти в приміщенні аналізаторної цеху з виробництва ПХВСС і кабінеті майстра зміни цеху з виробництва ХіКС мембранним методом.

Василь ГОЛИНСЬКИЙ.

01.02.2022

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]