ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки послабили карантинні обмеження, але не всі

В товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ» під головуванням генерального директора Івана Підсадюка відбулося засідання штабу з координації дій щодо запобігання поширенню інфекційних захворювань. У зібранні брали участь керівники виробництв, управлінь та окремих структурних підрозділів підприємства.

Як повідомив начальник відділу оплати праці і соціальних програм Ігор Мельник, кожен із запрошених на засідання штабу мав можливість виступити та висловити свою думку щодо пом’якшення карантинних обмежень у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

– Зважаючи на те, що, як наголошували виступаючі, загалом в Україні рівень захворювання на COVID-19 ще залишається досить високим, то ще зберігається ризик заразитися людям, які працюють на підприємстві, – розповідав Ігор Ярославович. – Тому наразі на засіданні штабу не були схвалені всі останні послаблення щодо карантинних обмежень, які уряд дозволив здійснювати при дотриманні певних протиепідемічних умов.

Відповідно до прийнятого штабом рішення, у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» надалі вживатимуться заходи щодо дезінфекції приміщень, використовуючи для цього власний гіпохлорит натрію, розчин «Бланідас» та інші дезінфікуючі засоби. Для дезінфекції виробничих й адміністративно-побутових приміщень, складів та інших будівель, особливо тих, де потрібно проводити обробку у важкодоступних місцях, використовуватиметься придбаний за кошти підприємства переносний електричний туманоутворювач «Туман-М turbo». У місцях, де можуть скупчуватися працівники, антисептичні засоби залишатимуться до відміни карантину.

Продовжуватиме діяти в «КАРПАТНАФТОХІМі» і масковий режим. Його обов’язково мають дотримуватися при проведенні оперативних нарад та інших заходів за участю групи осіб. Але якщо працівник сам перебуває на робочому місці чи одноосібно переміщається територією підприємства, то рекомендовано, що в таких випадках бути йому в захисній масці необов’язково.

Щодо роботи їдалень на території підприємства, для них вирішено не послаблювати карантинних обмежень, а продовжити їх до 3 липня. До цього часу вони не прийматимуть відвідувачів, але продовжуватимуть працювати в режимі приготування обідів на виніс в одноразовому посуді.

Василь ТКАЧУК.

12.06.2020

Ярема Рудик: «Промисловий потенціал Калуша слід використати на користь громади»

До зустрічі із заступником генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Яремою Рудиком мене спонукали як питання діяльності цього найбільшого промислового підприємства Прикарпаття в непростих нинішніх економічних умовах, спричинених коронавірусною інфекцією, так і передвиборчі перегони, в яких він є безпосереднім учасником. Але розмова наша розпочалася саме з питання роботи підприємства. Адже з часу відновлення його роботи після тривалого, […]

Ярослав Черних: «Наш відділ є щитом проти розтрат активів підприємства»

Він працевлаштувався у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» два роки тому, прибувши до Калуша з Миколаєва – міста корабелів. Тут закінчив Першу українську гімназію імені Миколи Аркаса, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова. Здавалося б, випускник цього уславленого вузу, який цьогоріч відсвяткував свій 100-річний ювілей, мав би будувати новий сучасний флот України, та Ярослав Черних, а мова йде […]