ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки послабили карантинні обмеження, але не всі

В товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ» під головуванням генерального директора Івана Підсадюка відбулося засідання штабу з координації дій щодо запобігання поширенню інфекційних захворювань. У зібранні брали участь керівники виробництв, управлінь та окремих структурних підрозділів підприємства.

Як повідомив начальник відділу оплати праці і соціальних програм Ігор Мельник, кожен із запрошених на засідання штабу мав можливість виступити та висловити свою думку щодо пом’якшення карантинних обмежень у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

– Зважаючи на те, що, як наголошували виступаючі, загалом в Україні рівень захворювання на COVID-19 ще залишається досить високим, то ще зберігається ризик заразитися людям, які працюють на підприємстві, – розповідав Ігор Ярославович. – Тому наразі на засіданні штабу не були схвалені всі останні послаблення щодо карантинних обмежень, які уряд дозволив здійснювати при дотриманні певних протиепідемічних умов.

Відповідно до прийнятого штабом рішення, у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» надалі вживатимуться заходи щодо дезінфекції приміщень, використовуючи для цього власний гіпохлорит натрію, розчин «Бланідас» та інші дезінфікуючі засоби. Для дезінфекції виробничих й адміністративно-побутових приміщень, складів та інших будівель, особливо тих, де потрібно проводити обробку у важкодоступних місцях, використовуватиметься придбаний за кошти підприємства переносний електричний туманоутворювач «Туман-М turbo». У місцях, де можуть скупчуватися працівники, антисептичні засоби залишатимуться до відміни карантину.

Продовжуватиме діяти в «КАРПАТНАФТОХІМі» і масковий режим. Його обов’язково мають дотримуватися при проведенні оперативних нарад та інших заходів за участю групи осіб. Але якщо працівник сам перебуває на робочому місці чи одноосібно переміщається територією підприємства, то рекомендовано, що в таких випадках бути йому в захисній масці необов’язково.

Щодо роботи їдалень на території підприємства, для них вирішено не послаблювати карантинних обмежень, а продовжити їх до 3 липня. До цього часу вони не прийматимуть відвідувачів, але продовжуватимуть працювати в режимі приготування обідів на виніс в одноразовому посуді.

Василь ТКАЧУК.

12.06.2020

Надійно і в оптимальні терміни нафтохіміки відновили залізничний переїзд

Сніг і мороз не завадили працівникам залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» надійно та в стислі терміни організувати та провести ремонт регульованого двоколійного залізничного переїзду на станції Кропивник, що обслуговується й утримується підприємством. Роботи виконували працівники спеціалізованої підрядної фірми «ТАВРІЯ БУД» з Миколаєва. Спочатку вони це робили на одній колії, а потім на другій, що дозволило не […]

Нафтохіміки подарували місту запальний новорічний концерт

Калуш веселили харизматичний Арсен Мірзоян і колоритна FIINKA 24 грудня у Калуші на головній площі міста відбулося неймовірне новорічне дійство за участю зірок української естради та відомих гуртів, якеий громаді подарувало ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Найперше до присутніх з вітальними словами і новорічними побажаннями звернулися генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк та міський голова Андрій Найда. Керівник найпотужнішого […]