ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки подарували місту запальний новорічний концерт

Калуш веселили харизматичний Арсен Мірзоян і колоритна FIINKA

24 грудня у Калуші на головній площі міста відбулося неймовірне новорічне дійство за участю зірок української естради та відомих гуртів, якеий громаді подарувало ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Найперше до присутніх з вітальними словами і новорічними побажаннями звернулися генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк та міський голова Андрій Найда.

Керівник найпотужнішого підприємства Калуша в своєму виступі наголосив:

«Сьогодні за підтримки «КАРПАТНАФТОХІМу» відбудеться передноворічне свято, в якому візьмуть участь відомі українські виконавці та творчі колективи. Запропонована концертна програма – новорічний подарунок як нашим нафтохімікам, так і всім жителям Калуської громади.

Ми раді тому, що «КАРПАТНАФТОХІМ» зміг так долучитися до новорічних святкувань у Калуші. Тож нехай ця новорічна ялинка принесе нам усім позитивні емоції і гарний настрій».

А ще Іван Підсадюк подякував працівникам усіх підрозділів підприємства за працю у році, що минає, за їх професіоналізм, старання та ініціативу, побажавши всім міцного здоров’я, сімейного тепла та успіхів.

Своєю чергою Андрій Найда наголосив, що подарована «КАРПАТНАФТОХІМом» ялинка буде претендували на кращу в усій області. А ще він зазначив:

«Мені приємно, що це свято дарує калушанам підприємство, де я починав свою трудову діяльність і виріс як спеціаліст, як керівник.

Бажаю всім калушанам, аби в Новому році збулися всі їх мрії та бажання, щоб 2022 рік став роком миру та добра…»

А відтак було чотири години музики і співу. Першими драйвове барабанне шоу калушанам подарували гості із Луцька – Garage Drum Show. Завдяки трьом музикантам-барабанщикам площа поринула у барабанні ритми під популярні сучасні хіти та хіти минулих десятиліть.

Дивовижним виконанням пісень присутніх, які заполонили всю площу, дивували «7 ТЕЕN’S» i «TAYNA». Запалювали хорошим настроєм також Гуцул Хуліган та колоритна FIINKA, чим спонукали підтанцьовувати багатьох.

Проте з особливим нетерпінням всі очікували виступ хедлайнера свята, талановитого і харизматичного виконавця Арсена Мірзояна. І співак не розчарував своїх фанатів. Вони дружно підспівували улюбленцю й обдаровували його оплесками за черговий хіт. 

Отримати неймовірні емоції та незабутні враження калушанам не завадила навіть не надто сприятлива погода. Адже калуські нафтохіміки подбали про те, щоб глядачі, особливо наймолодші учасники свята, мали можливість взяти участь у конкурсах та вікторинах, які були організовані для них на площі неподалік сцени. За участь у них переможці отримали солодкі призи й море позитивних вражень.

Людмила ПАСТУШОК.

31.12.2021

Надійно і в оптимальні терміни нафтохіміки відновили залізничний переїзд

Сніг і мороз не завадили працівникам залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» надійно та в стислі терміни організувати та провести ремонт регульованого двоколійного залізничного переїзду на станції Кропивник, що обслуговується й утримується підприємством. Роботи виконували працівники спеціалізованої підрядної фірми «ТАВРІЯ БУД» з Миколаєва. Спочатку вони це робили на одній колії, а потім на другій, що дозволило не […]

«Зустріч поколінь ТОВ «КАРПАТНАТОХІМ»: ветерани поділилися своїм досвідом з молоддю

17 грудня в актовому залі Палацу культури «Мінерал» відбувся чудовий захід – зустріч молодих спеціалістів з ветеранами підприємства. Подія й мала таку назву – «Зустріч поколінь ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Захід був організований з метою обміну досвідом між представниками різних поколінь тих, хто працював і працює на підприємстві. Невимушена атмосфера та насичена програма допомогли досягти заявленої мети. […]