ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки ознайомили студентів зі Львова з перспективами працевлаштування на підприємстві

   Екскурсії студентів університетів і коледжів, а також учнів шкіл Калуша та району на виробничі майданчики ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» вже стали доволі звичним явищем, адже підприємство активно працює в напрямку залучення до праці на ньому молодих фахівців.

   Тут, зокрема, діє спеціальна програма, спрямована на заохочення молодих спеціалістів до праці на підприємстві, в рамках якої студентам пропонують відвідати й ознайомитися із сучасними технологіями підприємства, пройти в цехах виробничу практику і стажування на робочих місцях, щоб отримати необхідний практичний досвід за фахом.

Проте підприємство не обмежується лише прийомом студентів на виробництвах, а ще його представники часто навідуються безпосередньо в навчальні заклади, щоб розповісти майбутнім спеціалістам про перспективи працевлаштування в підрозділах «КАРПАТНАФТОХІМу».

Так, приміром, 16 квітня фахівці відділу роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ірина Білецька та Ольга Кейзер, провідний фахівець технічного відділу Юрій Курташ, заступник головного енергетика – заступника начальника відділу Андрій Гоц, провідний інженер цеху КВПтаА Ілля Тітко та механік групи з обслуговування устаткування виробництв Олександр Шевага побували в Національному університеті «Львівська політехніка», де зустрілися зі студентами Інституту енергетики та систем керування, Інституту хімії та хімічних технологій та Інституту інженерної механіки та транспорту.

– Ми мали можливість поспілкуватися як зі студентами університету, так і з їхніми викладачами, – зазначає О. Кейзер. – Наші фахівці-виробничники ознайомили майбутніх спеціалістів з особливостями виробничих процесів, продукцією, яка в нас виготовляється. А ще всі вони наголошували на тому, що на «КАРПАТНАФТОХІМі» для тих молодих спеціалістів, яких потребує підприємство, передбачена оплата за навчання при здобутті другої вищої освіти, компенсація витрат на житло та проїзд, офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет.

Також студентам надається можливість побувати на підприємстві, пройти тут практику з можливістю стажування на його майбутньому робочому місці. До слова, така інформація чи не найбільше зацікавлює молодь. Також варто зауважити, що після цієї зустрічі студенти Інституту хімії та хімічних технологій виявили бажання у травні приїхати на екскурсію на наше підприємство.

Насамкінець варто зауважити, що спільно з представниками «КАРПАТНАФТОХІМу» до НУ «Львівська політехніка» завітали і студенти четвертого курсу Калуського політехнічного коледжу. Вони із великою цікавістю ознайомилися із спеціальностями, яких навчають у вищезгаданому університеті, побували в новітніх науково-дослідних лабораторіях інститутів «Енергетики та систем керування», «Хімії та хімічних технологій».

     Тетяна ЯНІЦЬКА.

06.05.2019

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]