ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки ознайомили студентів зі Львова з перспективами працевлаштування на підприємстві

   Екскурсії студентів університетів і коледжів, а також учнів шкіл Калуша та району на виробничі майданчики ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» вже стали доволі звичним явищем, адже підприємство активно працює в напрямку залучення до праці на ньому молодих фахівців.

   Тут, зокрема, діє спеціальна програма, спрямована на заохочення молодих спеціалістів до праці на підприємстві, в рамках якої студентам пропонують відвідати й ознайомитися із сучасними технологіями підприємства, пройти в цехах виробничу практику і стажування на робочих місцях, щоб отримати необхідний практичний досвід за фахом.

Проте підприємство не обмежується лише прийомом студентів на виробництвах, а ще його представники часто навідуються безпосередньо в навчальні заклади, щоб розповісти майбутнім спеціалістам про перспективи працевлаштування в підрозділах «КАРПАТНАФТОХІМу».

Так, приміром, 16 квітня фахівці відділу роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ірина Білецька та Ольга Кейзер, провідний фахівець технічного відділу Юрій Курташ, заступник головного енергетика – заступника начальника відділу Андрій Гоц, провідний інженер цеху КВПтаА Ілля Тітко та механік групи з обслуговування устаткування виробництв Олександр Шевага побували в Національному університеті «Львівська політехніка», де зустрілися зі студентами Інституту енергетики та систем керування, Інституту хімії та хімічних технологій та Інституту інженерної механіки та транспорту.

– Ми мали можливість поспілкуватися як зі студентами університету, так і з їхніми викладачами, – зазначає О. Кейзер. – Наші фахівці-виробничники ознайомили майбутніх спеціалістів з особливостями виробничих процесів, продукцією, яка в нас виготовляється. А ще всі вони наголошували на тому, що на «КАРПАТНАФТОХІМі» для тих молодих спеціалістів, яких потребує підприємство, передбачена оплата за навчання при здобутті другої вищої освіти, компенсація витрат на житло та проїзд, офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет.

Також студентам надається можливість побувати на підприємстві, пройти тут практику з можливістю стажування на його майбутньому робочому місці. До слова, така інформація чи не найбільше зацікавлює молодь. Також варто зауважити, що після цієї зустрічі студенти Інституту хімії та хімічних технологій виявили бажання у травні приїхати на екскурсію на наше підприємство.

Насамкінець варто зауважити, що спільно з представниками «КАРПАТНАФТОХІМу» до НУ «Львівська політехніка» завітали і студенти четвертого курсу Калуського політехнічного коледжу. Вони із великою цікавістю ознайомилися із спеціальностями, яких навчають у вищезгаданому університеті, побували в новітніх науково-дослідних лабораторіях інститутів «Енергетики та систем керування», «Хімії та хімічних технологій».

     Тетяна ЯНІЦЬКА.

06.05.2019

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 на Прикарпатті й у Калуші змушує бути пильними

До цього закликають працівників товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» його керівники На важливості дотримання усіх запроваджених карантинних вимог наголошував 28 липня на селекторній оперативній нараді за участю керівників виробництв, управлінь, служб та відділів підприємтва генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Більш детально про те, які заходи з метою запобігання поширення інфекції вживаються й надалі на підприємстві, журналісту «НК» […]

Нафтохіміки підвищували навики із гасіння пожеж вогнегасниками

24 липня на території Державної пожежно-рятувальної частини №24 (ДПРЧ-24)  та газорятувальної служби (ГРС), які займаються охоронною промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», працівниками управління промислової безпеки, охорони праці та екології підприємства були організовані практичні навчання із застосування вогнегасників під час гасіння пожежі. Як повідомив редакції «НК» провідний фахівець з техногенної безпеки управління промбезпеки, охорони праці та екології […]