ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки отримали відремонтовані в Німеччині півчаші електролізерів

Минулого тижня прибула з Німеччини на підприємство «КАРПАТНАФТОХІМ» перша частина партії відремонтованих для цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом півчаш мембранних електролізерів.

– Ми отримали 23 комплекти анодних і катодних півчаш, які раніше були відправлені на спеціалізовану фірму DE NORA для відновлення зношеного активного шару покриття цих одиничних елементів електролізерів, – говорить старший майстер (технолог) цеху Ігор Ткач. – Там на сучасному обладнанні та з дотриманням відповідної технології було проведено повне перепокриття електродів. Але щоб бути впевненими в надійності відремонтованих півчаш, ми зараз кожну перевіряємо методом кольорової дефектоскопії. Цим безпосередньо займається контролер з неруйнівного контролю відділу технічного нагляду Андрій Шпарій.

За словами Ігоря Петровича, ще 22 комплекти анодних і катодних півчаш, які відремонтували на німецькій фірмі, мають привезти вже наступного тижня. Вони пройдуть аналогічну процедуру перевірки.

Всі анодні й катодні півчаші з відновленим активним шаром покриття та нові мембрани передбачено зібрати та загалом 45 нових одиничних елементів встановити в один мембранний електролізер на місце демонтованих старих, де півчаші відслужили свій 8-річний гарантійний ресурс, а мембрани відпрацювали свої гарантійні чотири роки.

Проведення заміни такої кількості одиничних елементів у цьому мембранному електролізері, дозволить суттєво підвищити його продуктивність.

Наш кор.

02.12.2021

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]