Нафтохіміки отримали відремонтовані в Німеччині півчаші електролізерів
Нафтохіміки отримали відремонтовані в Німеччині півчаші електролізерів
Минулого тижня прибула з Німеччини на підприємство «КАРПАТНАФТОХІМ» перша частина партії відремонтованих для цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом півчаш мембранних електролізерів.
– Ми отримали 23 комплекти анодних і катодних півчаш, які раніше були відправлені на спеціалізовану фірму DE NORA для відновлення зношеного активного шару покриття цих одиничних елементів електролізерів, – говорить старший майстер (технолог) цеху Ігор Ткач. – Там на сучасному обладнанні та з дотриманням відповідної технології було проведено повне перепокриття електродів. Але щоб бути впевненими в надійності відремонтованих півчаш, ми зараз кожну перевіряємо методом кольорової дефектоскопії. Цим безпосередньо займається контролер з неруйнівного контролю відділу технічного нагляду Андрій Шпарій.
За словами Ігоря Петровича, ще 22 комплекти анодних і катодних півчаш, які відремонтували на німецькій фірмі, мають привезти вже наступного тижня. Вони пройдуть аналогічну процедуру перевірки.
Всі анодні й катодні півчаші з відновленим активним шаром покриття та нові мембрани передбачено зібрати та загалом 45 нових одиничних елементів встановити в один мембранний електролізер на місце демонтованих старих, де півчаші відслужили свій 8-річний гарантійний ресурс, а мембрани відпрацювали свої гарантійні чотири роки.
Проведення заміни такої кількості одиничних елементів у цьому мембранному електролізері, дозволить суттєво підвищити його продуктивність.
Наш кор.
Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]
Все обладнання та комунікації технологічних цехів звільнено від продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання знаходиться у належному технічному стані. Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому стані. В структурних підрозділах підприємства розроблено регламенти, які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]