ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки оперативно відремонтували вузол обліку стоків з міста, що дозволило не обмежувати калушан у водопостачанні

Ці ремонтні роботи в цеху нейтралізації і очищення промислових стічних вод ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» неможливо було виконати без тимчасового повного припинення транспортування побутових стоків з Калуша. А відкладати проведення ремонту на пізніше було ще й небезпечно, адже вузол обліку господарсько-побутових стічних вод з міста за тривалий період експлуатації деяких труб великого діаметру в будь-який момент міг вийти з ладу.

– Про можливі негативні наслідки у випадку виникнення такої аварійної ситуації на очисних спорудах говорити не буду, бо, по-перше, ситуація була під контролем, а уникнути негативних наслідків вдалося завдяки своєчасно вжитим заходам, – констатує начальник управляння забезпечення виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Шевчук. – Адміністрацією підприємства було узгоджено з керівництвом КП «Водотеплосервіс» день і час тимчасового припинення транспортування стоків з міста. Запланували проведення заміни трубопроводів ДУ 1000 і 500 мм на вузлі обліку на 22 квітня. А на все про все нам надали п’ять годин.

У зв’язку з обмеженим часом та великим обсягом намічених ремонтних робіт до їх виконання було залучено три бригади спеціалістів нашого ремонтного управління та працівників цеху НіОПСВ. Одночасно на дефектних ділянках трубопроводу працювали три електрозварники, два газорізники та водій автокрана, який технічно допомагав нафтохімікам при демонтажі й монтажі труб великого діаметру.

Перед початком ремонтних робіт на вузлі обліку господарсько-побутових стічних вод з міста були розроблені організаційно-технічні заходи щодо заміни дефектних ділянок трубопроводів, які 22 квітня спеціалісти РУ та цеху НіОПСВ оперативно та якісно втілили в життя.

Своєю чергою начальник цеху з ремонту технологічного устаткування виробництва ПХВС і КС та управління забезпечення виробництв Петро Багринівський відзначив, що всі необхідні для заміни на цьому вузлі труби діаметром 1000 і 500 мм, відводи й інші деталі були виготовлені силами очолюваного ним колективу та заготовлені для ремонтників. Безпосередньо на місці ремонтних робіт в цеху НіОПСВ цього дня працював і керував діями підлеглих працівників начальник дільниці з ремонту технологічного устаткування Богдан Атаманчук. Власне, завдяки злагодженій та оперативній роботі працівників ремонтного управління й цеху НіОПСВ заміну дефектних ділянок трубопроводів вузла обліку стоків з міста Калуша було виконано навіть швидше встановленого часу – за чотири години. Це дозволило КП «Водотеплосервіс» не вдатись до вимушеної зупинки подачі води в житлові будинки, установи та організації міста.

Василь ТКАЧУК.

28.04.2021

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]