ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміки очищають каналізаційні мережі

Надзвичайна ситуація, яка наприкінці червня виникла на Калущині в зв’язку з надмірною кількістю опадів, хоча не завдала серйозних пошкоджень системі каналізаційних мереж ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», але змусила нафтохіміків додатково перевірити її стан.

І на окремих ділянках довелося власними силами виконати ремонтні роботи, зокрема провести заміну частини труб, а на проведення гідродинамічного очищення каналізаційних мереж відділ з ремонту будівель, споруд і промислових об’єктів підприємства уклав договір із спеціалізованою київською фірмою. Віднедавна її спеціалісти уже працюють на території «КАРПАТНАФТОХІМу».

– Бригада фахівців ТОВ «Комплексекосервіс» у складі технолога та двох водіїв-сантехніків прибула до нас на автомобілі КАМАЗ, оснащеного асенізаційною машиною, – говорить провідний інженер відділу з ремонту будівель, споруд і промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ігор Бачинський. – Її спеціалісти і використовують для гідродинамічної прочистки каналізаційних труб різного діаметру, оглядових колодязів та приймальних камер насосних станцій. Після прочищення труб водою під високим тиском цією машиною викачується мул, пісок та інші відкладення в її шестикубову ємність і все це вивозиться на очисні споруди підприємства.

За словами І. Бачинського, відповідно до укладеного договору з фірмою «Комплексекосервіс», яка в Україні займає лідируючі позиції в сфері надання послуг з монтажу, ремонту та обслуговування інженерних комунікацій, цього разу київські спеціалісти повинні прочистити на території виробництва ПХВСС і КС і цеху ВтаК майже 700 метрів мереж дощової, кислото-лужної, господарсько-побутової, органічної та фіскальної каналізацій, чотири приймальні камери насосних станцій та ряд камер переключень. Також вони мають виконати певний обсяг робіт на території виробництва етилену і поліетилену. Тут передбачено проведення очистки 160 метрів каналізаційної органічної мережі в цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу та 370 метрів каналізаційних дощових, органічних і господарсько-побутових мереж у цеху з виробництва вуглеводнів.

Варто також сказати, що прочищення каналізаційних мереж проводиться в присутності відповідальних від «КАРПАТНАФТОХІМу» осіб за обслуговування та ремонт інженерних комунікацій. Якщо під час процесу гідродинамічного очищення каналізацій виявлятимуться місця, в яких труба може бути переламаною або пошкодженою, то там ремонтниками підприємства проводитимуться розкопки та усуватимуться неполадки в мережі.

Василь ТКАЧУК.

31.08.2020

Навчання – дистанційне, але вимоги до знань не змінилися

Минулий тиждень був насичений як для працівників відділу роботи з персоналом, так і багатьох інших підрозділів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» щодо організації та участі у дистанційних навчаннях зі спецдисциплін підконтрольних Держпраці України. Так, приміром, з 16 по 23 вересня в такому режимі провели навчання для групи калуських нафтохіміків викладачі ТОВ «НКК-Калуш» зі спецкурсу «Правила охорони праці під […]

Мирослав Герець: «Інженер-технолог на промисловому підприємстві мусить бути й винахідником»

На посаду заступника начальника виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди з технічних питань його призначили в 2018 році. Але за цей доволі короткий період, що минув відтоді, коли Мирослав Герець вперше зайшов до свого робочого кабінету, в ньому встигли побачити не лише молоду людину, котра справляється зі своїми новими обов’язками, а й справжнього професіонала […]