ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохіміків навчали сучасних методів управління колективом

Нещодавно для керівників та спеціалістів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» було організовано семінар-тренінг з курсу «Школа лідерів у період змін», що стосовалися менеджменту інновацій.

 

Навчання, в якому взяло участь 17 керівників підприємства, проходило протягом одного дня на базі готельного комплексу «Чорногора».

Як повідомила редакції «НК» провідний фахівець-керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, навчання було організовано згідно з відповідним рішенням генерального директора і участь в ньому взяли начальники цехів підприємства, їх заступники.

Окрім лекційних занять, керівник проекту, міжнародний бізнес-тренер та експерт з питань менеджменту Андрій Ніколов залучив учасників навчання до ділових ігор, в ході яких кожен із учасників міг змоделювати різні ситуації, що виникають у процесі управління колективом.

– Мені дуже сподобався такий метод навчання, – поділився враженнями начальник цеху нейтралізації і очищення промислових стічних вод ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Сергій Гандзюк. – Окрім теоретичних лекцій, були проведені цікаві та пізнавальні практичні заняття й ділові ігри, під час яких кожен зміг почерпнути для себе нові знання та досвід.

– Впевнений, що знання, отримані в ході цього тренінгу, нам знадобляться у практичній діяльності, – додає начальник цеху парогазопостачаня підприємства Олег Савчій. – Цікаво було почути від досвідченого бізнес-тренера про те, як керувати персоналом, як стимулювати його до нових досягнень та інше.

До слова, Андрій Ніколов вміє дуже доступно подати інформацію і його методи навчання не залишили байдужим жодного учасника семінару.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

13.12.2019

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 на Прикарпатті й у Калуші змушує бути пильними

До цього закликають працівників товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» його керівники На важливості дотримання усіх запроваджених карантинних вимог наголошував 28 липня на селекторній оперативній нараді за участю керівників виробництв, управлінь, служб та відділів підприємтва генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Більш детально про те, які заходи з метою запобігання поширення інфекції вживаються й надалі на підприємстві, журналісту «НК» […]

Нафтохіміки підвищували навики із гасіння пожеж вогнегасниками

24 липня на території Державної пожежно-рятувальної частини №24 (ДПРЧ-24)  та газорятувальної служби (ГРС), які займаються охоронною промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», працівниками управління промислової безпеки, охорони праці та екології підприємства були організовані практичні навчання із застосування вогнегасників під час гасіння пожежі. Як повідомив редакції «НК» провідний фахівець з техногенної безпеки управління промбезпеки, охорони праці та екології […]