ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Нафтохімікам допомагатимуть й іноземні фірми

У цьогорічному зупинковому ремонті виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» будуть задіяні в основному вже добре відомі підприємству підрядні організації та фірми, з якими давно склалися партнерські стосунки. З нових підрядників запрошено для допомоги тільки ТОВ «РОН-ТЕХ» з Івано-Франківська, спеціалісти якого займатимуться демонтажем та ремонтом запірної арматури великих діаметрів. Також порівняно новими для калуських нафтохіміків можна вважати київські фірми «Гідросервіс» і «Рона інжиніринг», які одного разу вже працювали на виробничих майданчиках «КАРПАТНАФТОХІМу», а тепер під час зупинкового ремонту забезпечуватимуть гідроочистку технологічних апаратів на виробництві етилену і поліетилену. Про це повідомив головний механік підприємства Олександр Бобів.

– Допомагатимуть нам в ремонті й спеціалісти іноземних фірм, – констатує Олександр Богданович. – Вони працюватимуть на майданчику виробництва етилену і поліетилену. Тут у цеху піролізу бригада угорської фірми Trans Lex Work Kft повинна виконати ревізію та ремонт парових турбін. Ці роботи проводитимуться під шеф-наглядом спеціалістів німецької компанії Siemens. Також під керівництвом фахівця німецької фірми BEROA Deutschland GmbH та з використанням її матеріалів передбачено виконати роботи з футерування реактора піротолу.

Крім того, на виробництві етилену і поліетилену спеціалісти фірми Linde (Німеччина) за власною технологією проводитимуть капітальний ремонт двох теплообмінників.

За словами О. Бобіва, у ході цього зупинкового ремонту на установках двох виробництв планується замінити значну кількість теплообмінного обладнання. Нові теплообмінники на замовлення «КАРПАТНАФТОХІМу» виготовлялися на спеціалізованих підприємствах в Коростені, Гребінці, Чернівцях, Павлограді, а також в Талліні.

За попередніми підрахунками, на майданчиках виробництв етилену і поліетилену та ПХВСС і КС одночасно можуть бути зайняті ремонтом технологічного обладнання, трубопроводів та комунікацій нафтохімічного комплексу до п’яти сотень працівників без врахування технологічного персоналу цехів та інших структурних підрозділів підприємства. Разом з підрядними організаціями виконуватимуть завдання, передбачені програмою зупинкового ремонту, близько 200 працівників ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Найбільшу кількість ремонтників відрядило на наше підприємство для виконання договірних завдань ДП «ГСІ-Укрнафтогазбуд» з Одеси. Частина з них приступила до робіт передчасно. Так само швидше прибули на виробничі майданчики «КАРПАТНАФТОХІМу» зі своїми технічними засобами, вагончиками, інструментами групи працівників товариств «Теплоенергомонтаж Нетішин» з Хмельниччини, «Українська будівельна асоціація» з Калуша, «Антикор Пром Сервіс» зі Львова, фірми «Технолог» із міста Суми. Всі вони пройшли інструктаж з техніки безпеки, пожежної безпеки та охорони праці, отримали перепустки і ще до 1 листопада виконали певний обсяг робіт, що стосувалися переважно відкриття обладнання, ємностей для огляду, чистки та ремонту, демонтажу запірної арматури для ревізії.

Щодо механо-монтажної частини робіт під час зупинкового ремонту в товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ», то основними або ж визначальними серед них на виробництві етилену і поліетилену головний механік підприємства вважає ревізію та ремонт парових турбін компресорів пірогазу, етилену і пропілену, а також теплообмінників із заміною старих на нові. На виробництві ПХВСС і КС він виокремив чистку й ремонт колон із заміною так званих тарілок.

На хлорвінілівському майданчику основними роботами будуть чистка і ремонт колон, заміна тарілок та чистка і ремонт трубопроводів. Якщо лімітуючи ми на олефіновому майданчику складають турбіни плюс заміна теплообмінників, то тут швидше всього, будуть колони визначальними. Чим швидше колони зробимо, тим швидше запустимо виробництва.

Василь ТКАЧУК.

02.11.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]