ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Нафтохімік» зробив заділ для виходу у фінал чемпіонату області

Волейбольна команда ФСК «Нафтохімік» (Калуш) з честю вийшла із складної ситуації, в якій опинилася після двох зіграних матчів першого туру в першій лізі чемпіонату області з волейболу. Підопічні Любомира Фединяка заслужено «заробили» за результатами цих ігор чотири очки, обігравши ВК «Кутище» з рахунком 3:1 і мінімально поступившись делятинському «Горішу» (2:3), але невдовзі були приголомшені рішенням Федерації волейболу Івано-Франківської області. Згідно з ним, калуській команді у матчах першого туру зарахували технічні поразки з рахунком 0:3 та додатково зняли з неї ще два очки.

Однак нафтохіміки не занепали духом і в матчах двох наступних турів у Бурштині та Калуші набрали максимальну кількість очок. Це дозволило їм піднятися на четверте місце в турнірній таблиці та в матчах останнього туру в Івано-Франківську, які відбудуться 29 лютого наступного року, матимуть можливість офіційно забезпечити собі вихід до фіналу чемпіонату області з волейболу. Нагадаємо, що в ньому медалі розігруватимуть чотири найсильніші команди за результатами першого етапу змагань.

Щодо третього туру чемпіонату області, поєдинки якого проводилися минулої неділі в Калуші, то на домашньому майданчику команда «Нафтохімік» обіграла з однаковим рахунком 3:0 волейбольні колективи «Марківці» Тисменицького району і «Рожнів» Косівського району. Відповідно остання перемогла у трьох сетах ВК «Марківці».

Турнірне становище команд першої ліги перед четвертим (заключним) туром чемпіонату області з волейболу має такий вигляд:

М      Команда                                  І        В       П       РП     О

1       «Горіш» (Делятин)                   6       5        1       17:4  16

2       ВК «Кутище»                            6       6       0        18:6  15

3       ВК «Рожнів»                             6       3       3        13:10 11

4       ВК «Нафтохімік»                      6       4        2       12:8  10

5       «Зелені дракони»                    6       4        2       13:11 10

6       ВК «Заболотів»                         6       3       3        12:13 8

7       «НТУНГ» (Ів.-Франк.)                6       2        4       11:12 8

8       ВК «Марківці»                           6       0       6        2:18  1

9       «Ліцей №23» Ів.-Франк.)          6        0       6       2:18  0

У турі в Івано-Франківську ВК «Нафтохімік» зустрічатиметься з місцевою командою «НТУНГ» і ВК «Заболотів», які теж прагнутимуть «пробитися» до квартету найсильніших, щоб продовжити боротьбу за медалі чемпіонату області з волейболу.

Василь ТКАЧУК.

11.12.2019

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]