ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Нафтохімік» розпочав чемпіонат області з двох перемог

3 листопада в Івано-Франківську й 4 листопада в Калуші пройшли матчі першого туру чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд першої ліги сезону 2018-2019 рр. У нашому місті волейбольні баталії відбувалися в ігровому залі ФСК «Нафтохімік», куди підтримати улюблену команду прийшли разом з іншими вболівальниками й калуські ветерани цього виду спорту. Вони особливо тішаться тому, що в Калуші завдяки ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує розвиватися волейбол й чоловіча команда ФСК «Нафтохімік» під керівництвом тренера Любомира Фединяка постійно виборює на обласних змаганнях призові місця.

Не розчарували волейболісти калуського «Нафтохіміка» і в стартових матчах нового сезону. Будучи в статусі номінальних господарів першого туру чемпіонату області, вони здобули в двох поєдинках максимально можливу кількість очок. Підопічні Любомира Фединяка з однаковим рахунком 3:0 перемогли надвірнянську «Говерлу» (25:20, 25:18, 25:18) та делятинський «Горіш» (25:15, 25:11, 25:20), в складі якого виступав голова Івано-Франківської обласної ради, заступник голови ВО «Свобода» Олександр Сич. До речі, він досить пристойно грав у волейбол, але це не допомогло команді «Горіш» не втратити очки і в матчі з «Зеленими драконами» із Бурштина. Щоправда, бурштинці перший сет програли (23:25), а в трьох наступних перемогли (25:18, 25:19, 25:18) і в підсумку здобули три очки.

Обіграли «Зелені дракони» і надвірнянську «Говерлу». Але в цьому поєдинку їхня перевага виявилась більш переконливо – 3:0 (25:21, 25:17, 26:24).

Напередодні інші чотири команди першої ліги чемпіонату області з волейболу зіграли свої календарні матчі першого туру в Івано-Франківську. Всі вони завершилися з однаковим рахунком 3:0. Зокрема, команда «Університет» (Івано-Франківськ) здобула перемоги над ВК «Підвербці» (Тлумацький район) і ВК «Заболотів» (Снятинський район). А команда «Ліцей №23» з обласного центру, яка зустрічалася з волейбольними клубами «Підвербці» і «Заболотів», поступилася обидвом суперникам.

Матчі другого туру чемпіонату області з волейболу команди першої ліги проведуть 1 грудня. Волейболісти ФСК «Нафтохімік» цього дня виступатимуть у Тлумачі, де зіграють поєдинки з командами «Заболотів» і «Підвербці».

Василь ТКАЧУК.

Фото Василя МЕЛЬНИКА.

13.11.2018

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]