ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Нафтохімік» – бронзовий призер чемпіонату області

Минулих вихідних відбувся одноколовий фінальний турнір чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу серед команд першої ліги сезону 2019/2020 рр. За чемпіонський титул боролися чотири найкращі команди цієї ліги: ВК «Кутище» (Тлумацький район), «Горіш» (Делятин, Надвірнянський район), «Нафтохімік» (Калуш) і ВК «Рожнів» (Косівський район).

Оскільки в Україні ще триває карантин, то ці змагання, відповідно до рекомендацій МОЗ України, відбувалися без участі глядачів та з дотриманням всіх санітарних норм і вимог.

– Уже в суботу, перший день турніру, коли було проведено чотири матчі, вагому заявку на здобуття звання чемпіона зробила команда «Горіш», – розповідав, коментуючи вирішальні волейбольні баталії і, голова ФСК «Нафтохімік» Богдан Войтович. – Делятинські волейболісти здобули дві триочкові перемоги, обігравши спочатку нашу команду з рахунком 3:0, а потім і номінальних господарів фіналу – команду «Кутище» з рахунком 3:1.

На жаль, і в другому матчі цього дня «Нафтохімік» поступився ВК «Рожнів» з рахунком 1:3, а косівські волейболісти раніше в стартовому поєдинку фінального турніру обіграли ВК «Кутище» з рахунком 3:0.

У неділю «Горіш» впевнено переграв ВК «Рожнів» (3:0), офіційно вперше ставши чемпіоном області з волейболу серед команд першої ліги. Відповідно в наших волейболістів з’явилася можливість «зачепитися» за призове місце. Але для цього потрібно було обов’язково перемогти ВК «Кутище» з «сухим» рахунком. Підопічні Любомира Фединяка з цим завданням впоралися, хоча в кожному із трьох сетів здолали суперників з мінімальною різницею в два очки та з однаковим рахунком 25:23.

З трьох команд, які в підсумку набрали по три очки, за кращою різницею м’ячів у партіях друге місце дісталося ВК «Кутище». Третє місце посіла команда «Нафтохімік», а ВК «Рожнів» опинився на останньому (четвертому) місці в підсумковій турнірній таблиці чемпіонату області в першій лізі сезону 2019/2020 рр.

За словами Богдана Войтовича, бронзовим призером чемпіонату області калуська команда «Нафтохімік» стала в першій лізі другий сезон поспіль. До того вона в цій лізі була чотириразовим срібним призером, також одного разу здобула «бронзу» чемпіонату області з волейболу серед команд вищої ліги.

Оргкомітетом фінального турніру також було визначено найкращих гравців сезону 2019/2020 рр. в першій лізі. До списку лауреатів потрапив і молодий волейболіст «Нафтохіміка» Дмитро Магерко з Підмихайля, який тільки з минулого сезону виступає за калуську команду. Його визнано кращим різностороннім гравцем турніру.

Василь ТКАЧУК.

19.06.2020

На березі Лімниці визначили переможця з пляжного волейболу

16 серпня на майданчику неподалік річки Лімниця відбулися змагання з пляжного волейболу в залік літньої спартакіади серед трудових колективів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Участь у цьому захоплюючому командному протистоянні взяли чотири команди з основних підрозділів підприємства. За підсумками змагань їх фаворитом були волейболісти команди управління. Спочатку вони легко у двох сетах перемогли спортсменів з виробництва етилену та […]

І позмагалися, і відпочили…

Минулої неділі відбулися змагання з туризму за програмою літньої спартакіади серед колективів виробництв та служб ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», що проходили  в селі Новий Мізунь Долинського району, де нафтохіміки мали можливість у сприятливий сонячний день і позмагатися, і відпочити. Участь у цьому етапі спартакіади взяли всі чотири команди з підрозділів підприємства. Особливий інтерес та азарт в учасників […]