ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Надійно і в оптимальні терміни нафтохіміки відновили залізничний переїзд

Сніг і мороз не завадили працівникам залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» надійно та в стислі терміни організувати та провести ремонт регульованого двоколійного залізничного переїзду на станції Кропивник, що обслуговується й утримується підприємством. Роботи виконували працівники спеціалізованої підрядної фірми «ТАВРІЯ БУД» з Миколаєва. Спочатку вони це робили на одній колії, а потім на другій, що дозволило не припиняти залізничні вантажні перевезення.

Цьому посприяли ремонтникам і залізничники підприємства, які завчасно доставили до місця виконання демонтажно-монтажних й інших робіт комплект сучасних залізобетонних конструкцій для переїзду, закуплений на Старокостянтинівському заводі залізобетонних шпал, рейки, кріплення та всі необхідні матеріали. А потім вивозили демонтоване старе залізничне полотно та постійно контролювали хід ремонтних робіт.

– Цей залізничний переїзд є дуже важливим об’єктом нашого залізничного цеху, – говорить його начальник Микола Хома. – По ньому цілодобово курсують потяги, що перевозять продукцію підприємства та сировину, що використовується для її виробництва. Також по цьому перехрещенню дороги із залізничними коліями рухаються вантажні автомобілі різної вантажопідйомності та інші транспортні засоби, що приїжджають на митний пост «Калуш» і не тільки. Тому навантаженість на залізничному переїзді дуже висока й за більш як десять років експлуатації виникла необхідність у проведенні його ремонту із заміною як верхньої, так нижньої будови колії. Це дозволить нам забезпечувати більш надійну безпеку руху та поліпшити умови пропускання поїздів та автотранспортних засобів на цьому об’єкті підвищеної небезпеки.

Для виконання цих робіт з кількох претендентів, які надали свої пропозиції, було обрано ТОВ «ТАВРІЯ БУД», з яким відділ з ремонту будівель, споруд і промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» уклав відповідний договір. А реалізувати цей проект вирішили ще в поточному році.

– Підрядна організація за нашою пропозицією погодилася виконати необхідні ремонтні роботи на двоколійному залізничному переїзді станції Кропивник, – говорить начальник відділу з ремонту будівель, споруд і промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Стефанюк. – Керівництвом залізничного цеху та підприємства були вжиті всі необхідні заходи, щоб передчасно повідомити про проведення запланованих робіт на переїзді органи місцевого самоврядування, зокрема Калуську та Верхнянську територіальні громади, та оприлюднити цю інформацію в електронних і друкованих ЗМІ для широкого загалу читачів. У повідомленні наголошувалося й зверталася увага на тому, що в ці дні в зв’язку ремонтом залізничного переїзду ділянка дороги в районі локомотивного депо залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» буде перекрита, тому водії транспортних засобів можуть здійснювати заїзд на митний пост «Калуш» та станцію Кропивник лише якщо звернуть туди з відтинку дороги між заводоуправлінням підприємства та селом Верхня.

Підрядники впоралися зі своїм завданням навіть швидше, ніж планували. За чотири дні вони повністю демонтували старі залізобетонні плити, рейкошпальні решітки, вибрали піщано-щебеновий шар під шпалами, уклали новий нижній баласт та змонтували верхню частину двоколійного переїзду з використанням сучасного комплекту настильних залізобетонних плит високого класу міцності й морозостійкості. Регульований рух транспортних засобів через цей залізничний переїзд уже відновлено.

Василь ГОЛИНСЬКИЙ.

14.01.2022

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]