ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

На установці етилену проведено заміну трубопроводів до однієї з печей піролізу

Всі інші продовжували працювати в звичному режимі

Відповідно до затвердженого в товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ» графіка ремонтних робіт на виробництві етилену і поліетилену, тут у цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу продовжується поетапна повна заміна трубопроводів, по яких подається сировина й пара в печі піролізу. Раніше механо-монтажні роботи із заміною трубопроводів були виконані на першій, сьомій та дев’ятій печах, а сьогодні їх практично вже завершили на третій печі піролізу.

– Цю піч було виведено в ремонт на початку березня, – говорить головний механік підприємства Костянтин Гоман. – Калуська генпідрядна організація – «Українська будівельна асоціація» (УБА), з якою ми уклали договір на надання відповідних послуг, фактично за місяць виконала демонтаж старих трубопроводів, виготовила трубні заготовки з відводами, змонтувала нові трубопроводи, опресувала та випробувала їх. Ці роботи спеціалісти ТОВ «УБА» буквально завершили 5 квітня. Загалом було замінено понад 1300 погонних метрів трубопроводів діаметром від 40 до 100 мм, по яких подається прямогонний бензин і пара до третьої печі піролізу. На сьогодні їм залишилося тільки завершити термоізоляцію на двох контурах новозмонтованих трубопроводів. З цими роботами спеціалісти ген підрядної організації повинні впоратися і передати нові трубопроводи, підведені до третьої печі піролізу, експлуатаційниками до 16 квітня.

За словами Костянтина Володимировича, в період простою згаданої печі піролізу, коли інші вісім печей продовжували працювати в нормальному режимі й технологічний процес виробництва етилену та продуктів піролізу ні на мить не припинявся, активно потрудилися на цьому об’єкті й працівники ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Вони провели планові поточні ремонти технологічного обладнання третьої печі піролізу. Крім того, власними силами ремонтного управління було відревізовано, відремонтовано й замінено 80 одиниць запірної арматури на сировинних й парових трубопроводах цієї печі піролізу.

– Після введення її в експлуатацію, – продовжує головний механік ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», – буде виведено в ремонт п’яту піч піролізу для повної заміни трубопроводів, по яких до неї подається сировина. Цією роботою теж займатимуться спеціалісти ТОВ «УБА», а працівники нашого РУ будуть задіяні в поточному ремонті обладнання та заміні запірної арматури.

Щодо інших печей цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу виробництва етилену і поліетилену, то повну заміну й ізоляцію трубопроводів, по яких подається до них сировина і пара, заплановано провести уже в 2022 році.

Василь ТКАЧУК.

09.04.2021

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]