ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

На практику – на підприємство

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» у супроводі викладача ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» Лариси Холод відвідала група студентів цього начального закладу для проходження на підприємстві переддипломної практики.

Як завжди, перед її початком для них було проведено інструктаж з охорони праці. Відповідно до угоди про співпрацю, укладеної між ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і Калуським політехнічним коледжем, студенти четвертого курсу проходять переддипломну практику на підприємстві впродовж місяця. Всі питання, які в майбутніх випускників цього вузу виникатимуть у процесі практики та написання дипломної роботи, вони мають можливість вирішувати з керівником практики на підприємстві, який призначається з числа інженерно-технічних працівників, провідних фахівців чи головних спеціалістів.

Цього разу переддипломну практику проходять на виробництвах та в інших структурних підрозділах «КАРПАТНАФТОХІМу» студенти політехнічного коледжу, які навчаються в ньому за спеціальностями «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Галузеве машинобудування», «Хімічні технології та інженерія» й «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Коментуючи співпрацю з найбільшим промисловим підприємством міста, завідувачка навчально-виробничою практикою Калуського політехнічного коледжу Надія Гнатишин зазначила, що студенти вищеназваних спеціальностей мають можливість, як мовиться, не на словах, а в реальності оцінити роботу технологічного обладнання та на власні очі побачити, що таке сучасне промислове виробництво. Виробнича практика у діючих цехах також дасть окремим студентам відповідь на запитання, чи зможуть вони в майбутньому стати працівниками такого підприємства, чи готові до цього. І за надану їм таку можливість, а також і нам, викладачам, що можемо разом із студентами бувати на підприємстві, хочеться подякувати керівництву товариства «КАРПАТНАФТОХІМ».

Наш кор.

23.04.2021

Він може все…

Так відгукуються про працю електрозварника цеху з обслуговування виробництва етилену і поліетилену ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярослава ЛОПУШИНСЬКОГО його керівники та колеги по роботі. Вперше про високу майстерність електрозварника почув від заступника начальника цеху Володимира Футерка, коли він разом зі своїми підлеглими монтували в Калуській міській лікарні нову систему подачі медичного кисню від кисневої станції […]

Молоді калуські нафтохіміки відвідали старовинні замки Львівщини

2 жовтня Радою молоді ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за підтримки Наглядової ради товариства було організовано поїздку на екскурсію в найвідоміші замки Львівщини. У рамках цього заходу Ради молоді, що передбачений її програмою діяльності, як молоді працівники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», так і частина вже більш досвідчених мали можливість відвідати Олеський замок у селищі Олесько, Підгорецький замок у селі Підгірці, […]