ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

На поліетиленовій установці запустили нову фасувально-пакувальну лінію

25-27 червня у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» перебував шеф-інженер італійської фірми

«PREMIER TECH CHRONOS SPL» Андріано Меццетті, який відповідно до двостороннього договору надавав консультації, проводив ревізію та налаштування нової фасувально-пакувальної лінії в цеху з виробництва галоїдопохідних етилену, їх полімерів і співполімерів (ВГЕїПіС) виробництва етилену і поліетилену. Вона була придбана в цієї італійської фірми вже давніше, але практично досі ще повноцінно не задіювалась в роботу.

– На установці з виробництва поліетилену від 1997 року, коли вона була введена в експлуатацію, дотепер працювала фасувально-пакувальна лінія теж італійського виробництва, – зауважує заступник головного механіка ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Віктор Блащак. – Вона хоча вже дещо застаріла, але ще цілком робоча і може при потребі використовуватися. Проте тепер цю лінію виведено в резерв, а запущено нову.

За словами Віктора Ігоровича, процес наладки нової фасувально-пакувальної лінії, в якому брали участь заступник начальника виробництва етилену і поліетилену Анатолій Волошин, провідний фахівець з автоматизації виробництва Ярослав Кресан, начальник цеху ВГЕїПіС Володимир Дейнека, механік, зайнятий ремонтом устаткування цього цеху Володимир Головчак, енергетик цеху Ігор Тичинський та начальник відділення фасування поліетилену Роман Ониськів, пройшов успішно. Водночас шеф-інженер італійської фірми «PREMIER TECH CHRONOS SPL» надав консультації спеціалістам цеху ВГЕїПіС щодо правильної експлуатації всіх складових частин лінії, заміни деяких зношувальних матеріалів, механічної наладки передачі мішків та станцію запаювання тощо. Також ним було проведено перевірку основних функціональних параметрів фасувально-пакувальної машини, навчання операторів змін, котрі обслуговуватимуть лінію.

– Нова фасувально-пакувальна лінія від дня пуску працює стабільно і видає продукцію високої якості, – наголосив заступник начальника цеху ВГЕїПіС Ігор Мірчук. – Вона більш потужніша за стару, зокрема спроможна фасувати до 25 тонн поліетилену за годину. Сподіваємося, що з її допомогою щозміни виробляти в цеху не менше 150 тонн готового продукту.

Василь ТКАЧУК.

05.07.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ споживачам послуг фіксованого місцевого телефонного зв`язку

У зв`язку із зміною тарифної політики операторів зв`язку України, ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про зміну тарифів на послуги фіксованого місцевого телефонного зв`язку з 01.02.2020р. № п/п Найменування послуги Вартість послуги на місяць, грн., без ПДВ 1 Абонплата на цифрові номери з правом виходу на міську АТС “3” 75,00 2 Абонплата на аналогові номери з правом виходу […]

У Калуші оприлюднили результати моніторингу повітря

Управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради повідомляє про результати проведення моніторингу за станом атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за 4 квартал 2019 року. Контроль проводився за перевищенням гранично допустимих концентрацій (ГДК) у атмосферному повітрі діоксиду азоту, хлористого водню, оксиду вуглецю, пропілену, етилену, бензолу, ксилолу, хлористого вінілу, інформує “Нафтохімік-Калуш” з посиланням на “Вікна”. […]