ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

На підприємствах та в установах Калуша розпочалася вакцинація проти грипу

Серед бажаючих вакцинуватися – працівники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», ТзОВ «ТАРКЕТТ ВІНІСІН», міської поліклініки та  ЦРЛ.

З настанням холодів збільшується кількість застудних захворювань, ГРВІ та грипу. Тож медики вкотре наголошують, що найдієвішим та найефективнішим методом запобігання захворюванню на грип та виникненню його ускладнень  є вакцинація.

При цьому головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин зазначив, що, на жаль, бажання вакцинуватися наразі виявили 135 працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМу» та 30 працівників ТзОВ «ТАРКЕТТ ВІНІСІН». Кошти на їх вакцинацію виділяють підприємства через страхову компанію «Провідна», з якою вони співпрацюють.

  • Прикро, що в таких багаточисельних колективах не сповна використовують можливість, щоб вберегтися від захворювань на грип та ГРВІ, яку їм надають підприємства, – каже Михайло Богданович. – До прикладу, в нашому закладі, де працює лише 300 людей, бажання вакцинуватися виявили 120. Для них ми маємо вакцину.

Головний лікар також додає, що працівників «ВІНІСІНу» вакцинуватимуть у їх закладі (міській поліклініці), а нафтохіміків – у медпункті заводоуправління. Вакцинацію розпочали з 3 листопада. Наразі щеплення проти грипу вже отримали 70 працівників товариства.

А в ході розмови з головним лікарем Калуської центральної районної лікарні (ЦРЛ) Іваном Красійчуком журналіст «НК» дізнався, що мають можливість вакцинуватися від захворювання на грип та ГРВІ й представники їхнього медичного закладу. Задля цього вже придбано 40 препаратів, але при потребі їх закуплять ще додатково.

Водночас медики повідомляють, що вакцину для профілактики грипу «Ваксигрип» у Калуші можна придбати в мережі аптек «Фармастор», що знаходиться на вул. В. Стуса, 1, і вул. Винниченка, 8.

Щеплення проти грипу бажаючі можуть зробити після огляду дільничного терапевта в кабінеті профщеплень міської поліклініки.

Наш кор.

15.11.2017

Електролізери завжди на суворому контролі виробничників та ремонтників

Питання експлуатації, а також належного зберігання електролізерів цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом (ХіКС-М) завжди було на контролі як його керівництва, так і адміністрації ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ. Особлива увага цьому питанню була приділена під час довготривалої вимушеної зупинки виробництва, адже в приміщенні, де встановлені мембранні електролізери, температура повітря не могла бути нижчою 10 […]

Майстри «КАРПАТНАФТОХІМу» продовжують підвищувати свою кваліфікацію

Минулого року в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» було запроваджено курси підвищення кваліфікації для старших майстрів і майстрів. Цьогоріч від нововведення керівництво підприємства вирішило також не відмовлятися і 7 листопада тут розпочалося навчання для чергової групи працівників. – Ці навчання відбуваються з відривом від виробництва в навчальному класі відділу роботи з персоналом, – розповідає провідний фахівець – керівник […]