На Пагорбі Слави в Калуші вшанували ветеранів
На Пагорбі Слави в Калуші вшанували ветеранів
Калуські нафтохіміки взяли участь у цій події
Віче-пам’ять зі вшанування ветеранів та живих свідків Другої світової війни розпочався виконанням Гімну України та поминальною панахидою, яку відправили священнослужителі міста.
У своєму зверненні до учасників меморіального заходу заступник міського голови Любов Максимович зазначила, що і в День пам’ять та примирення, і в День Перемоги в Другій світовій війні ми знову стверджуємо, що ці події були найбільш жахливими і кривавими в історії людства. Україні, яка перебувала в епіцентрі цих трагічних подій, війна обійшлася мільйонами життів її громадян. Тому ми зобов’язані про це пам’ятати.
Від імені міського голови Любов Максимович нагородила групу учасників бойових дій, учасників війни і ветеранів трудового фронту почесними грамотами та грошовими преміями. Частина із нагороджених через свій фізичний стан не змогли в цей день прибути на Пагорб Слави, тож нагороди їм, як було зазначено, будуть вручені за місцем їх проживання.
Учасниця подій Другої світової війни Анна Шпак у своєму виступі на вічі зазначила:
«Із 61-ї держави, які брали участь у війні, найбільше потерпіла саме Україна. Зокрема, в боях за Калуш і села району загинуло 848 солдатів та офіцерів».
А ще ветеран повідомила присутнім про те, що з кожним роком зменшується кількість ветеранів війни. На даний час із тих 740 чоловік, що були на обліку в Калуській організації ветеранів, тепер залишилося 26 ветеранів-фронтовиків.
Серед тих кількох сотень калушан, що прийшли 9 травня на Пагорб Слави, були люди різного віку та професій. Помітною серед них була група представників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» на чолі з генеральним директором Іваном Підсадюком.
Віче-пам’ять героям Другої світової війни супроводжували творчі колективи хору «Прикарпаття», зразкового духового оркестру «Золоті сурми» та солістка Маріанна Роз.
А завершився захід покладанням гірлянди слави до могил полеглим бійцям за визволення Калуша.
Наш кор.
Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]
Все обладнання та комунікації технологічних цехів звільнено від продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання знаходиться у належному технічному стані. Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому стані. В структурних підрозділах підприємства розроблено регламенти, які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]