ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

На Пагорбі Слави в Калуші вшанували ветеранів

   Калуські нафтохіміки взяли участь у цій події

   Віче-пам’ять зі вшанування ветеранів та живих свідків Другої світової війни розпочався виконанням Гімну України та поминальною панахидою, яку відправили священнослужителі міста.

   У своєму зверненні до учасників меморіального заходу заступник міського голови Любов Максимович зазначила, що і в День пам’ять та примирення, і в День Перемоги в Другій світовій війні ми знову стверджуємо, що ці події були найбільш жахливими і кривавими в історії людства. Україні, яка перебувала в епіцентрі цих трагічних подій, війна обійшлася мільйонами життів її громадян. Тому ми зобов’язані про це пам’ятати.

   Від імені міського голови Любов Максимович нагородила групу учасників бойових дій, учасників війни і ветеранів трудового фронту почесними грамотами та грошовими преміями. Частина із нагороджених через свій фізичний стан не змогли в цей день прибути на Пагорб Слави, тож нагороди їм, як було зазначено, будуть вручені за місцем їх проживання.

   Учасниця подій Другої світової війни Анна Шпак у своєму виступі на вічі зазначила:

   «Із 61-ї держави, які брали участь у війні, найбільше потерпіла саме Україна. Зокрема, в боях за Калуш і села району загинуло 848 солдатів та офіцерів».

   А ще ветеран повідомила присутнім про те, що з кожним роком зменшується кількість ветеранів війни. На даний час із тих 740 чоловік, що були на обліку в Калуській організації ветеранів, тепер залишилося 26 ветеранів-фронтовиків.

   Серед тих кількох сотень калушан, що прийшли 9 травня на Пагорб Слави, були люди різного віку та професій. Помітною серед них була група представників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» на чолі з генеральним директором Іваном Підсадюком.

   Віче-пам’ять героям Другої світової війни супроводжували творчі колективи хору «Прикарпаття», зразкового духового оркестру «Золоті сурми» та солістка Маріанна Роз.

   А завершився захід покладанням гірлянди слави до могил полеглим бійцям за визволення Калуша.

     Наш кор.

13.05.2019

Складові успіху: досвід, знання, належна дисципліна і взаєморозуміння

Проїжджаючи дорогою, що веде до прохідних виробництва етилену і поліетилену товариства «КАРПАТНАФТОХІМ», помітив колону вантажних машин, на більшості яких були іноземні номери. Сумнівів у тому, що це за вантажівки і чого вони стоять на узбіччі дороги, не було жодної – усі вони мали намір завантажитися поліетиленом калуського виробництва. І все-таки, чому стільки автомашин, невже сталася […]

«Львівська політехніка» запрошує калуських нафтохіміків на навчання

На сторінках «НК» вже неодноразово повідомлялося про співпрацю «КАРПАТНАФТОХІМу» з вищими навчальними закладами України. Зокрема, йшлося про те, що підприємство активно працює в напрямку залучення в свої підрозділи молодих фахівців – випускників коледжів, училищ і вищих закладів освіти, а також стимулює працівників до підвищення кваліфікації. З часу відновлення повноцінної роботи підприємства сотні студентів відвідали «КАРПАТНАФТОХІМ» […]