ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

На очисних спорудах у відстійнику відремонтували металоконструкції

Незважаючи на те, що перший місяць року припадає багато свят і вихідних, але саме в ці січневі дні у цеху нейтралізації і очищення промислових стічних вод (очисних спорудах) ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» ще довелося попрацювати ремонтникам одеської фірми «НАФТОХІМСПЕЦМОНТАЖ». Вони в одному з відстійників біологічного очищення всіх господарсько-побутових й органічних стоків завершили роботи, розпочаті наприкінці 2019 року.

– З метою забезпечення безперебійної та надійної роботи обладнання й устаткування цеху, – говорить його начальник Сергій Гандзюк, – спеціалістів «НАФТОХІМСПЕЦМОНТАЖу» було залучено до ремонту опорних металоконструкцій переливного лотка. Вони повністю демонтували старі металеві підпори та встановили нові. На об’єкті працювали монтажники, газозварники, малярі.

За словами начальника цеху НіОПСВ, відремонтований відстійник знаходиться на завершальній стадії двоступеневого біологічного очищення всіх господарсько-побутових, в тому числі із житлових масивів міста, й органовмісних стоків та невід’ємною частиною усього технологічного процесу очищення стічних вод. Освітлені стоки після відстійників ще проходять стадію доочищення у біологічних ставках підприємства, що знаходяться в селі Томашівці, і лише після цього вже  повністю очищені вони потрапляють у  ріку Дністер.

Наш кор.

04.01.2020

Представників «КАРПАТНАФТОХІМу» нагородили відзнакою «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України»

Дві такі нагороди з нагоди свята Дня хіміка, яке в Україні відзначається в останню неділю травня, на нараді за участю керівників виробництв, служб, управлінь та відділів підприємства 26 травня вручив генеральний директор товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Отримали їх від Союзу хіміків України та Центральної ради профспілки працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості України заступник генерального […]

Понад 70 нафтохіміків склали іспит комісії Держпраці

В умовах карантину відділ роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує організовувати проведення дистанційного навчання для працівників підприємства. Зокрема, наприкінці минулого та на початку цього тижня таке навчання із спецдисциплін, підконтрольних Держпраці України, пройшли три групи нафтохіміків. Як повідомила провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, 21 травня Управління Держпраці в Івано-Франківській […]