ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

На королівський півмарафон – у формі «КАРПАТНАФТОХІМу»

Двоє молодих працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» – провідний фахівець внутрішнього контролю та тендерних процедур Іван Лазоришин і провідний юрисконсульт Володимир Вінтонів представлятимуть наше підприємство на п’ятому за рахунком PZU Cracovia Royal Half Marathon, який проводитиметься 14 жовтня в польському місті Кракові.

Для Івана та Володимира, які цьогоріч вже побігли відповідно чотири та п’ять півмарафонів, що відбувалися в різних містах України, краківський півмарафон буде дебютним стартом на міжнародних змаганнях. Про участь у ньому, мабуть, мріє кожен спортсмен-любитель бігу на дистанцію 21 км 97,5 м, адже PZU Cracovia Royal Half Marathon входить до серії королівських півмарафонів та до десятки кращих півмарафонів Східної Європи.

Приємно, що керівництво ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» та Наглядової ради підприємства підтримало молодих працівників у їхньому прагненні виступити на цих престижних змаганнях. Коштом підприємства було придбано для них комплекти спортивної форми з логотипом «КАРПАТНАФТОХІМу». Крім того, підприємство компенсує Володимирові Вінтоніву та Іванові Лазоришину всі витрати, пов’язані з поїздкою до Кракова, виступом на змаганнях, харчуванням і проживанням в Польщі.

До речі, у 5th PZU Cracovia Royal Half Marathon братимуть участь понад 10 тисяч спортсменів з різних країн світу. Учасниками попереднього Краківського королівського півмарафону були 8 тисяч легкоатлетів. Цьогоріч організатори змагань підняли лімітну планку до 12 тисяч спортсменів. Стартуватимуть і фінішуватимуть півмарафонці на Tauron Arena Kraków – багатофункціональна критій арені, яка вміщує до 22 тис. глядачів.

З собою до Кракова Іван і Володимир візьмуть прапор та іншу атрибутику ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з метою популяризації підприємства та його продукції.

Василь ТКАЧУК.

12.10.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]