ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

На етиленовому виробництві впроваджується нова установка

У цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу виробництва етилену і поліетилену ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ» в недалекій перспективі зможуть використовувати в технологічний процесах гідрування уже змонтовану тут нову установку знекиснення водню.

 Сьогодні спеціалісти ДП «ГСІ-Укрнафтогазбуд» АТ «Глобалбуд-Інжинірінг» з Одеси, які виконали монтажні роботи, займаються її підключенням та обв’язкою обладнання. Крім них, свою роботу з підключення автоматичних вимірювальних приладів та інших засобів виконують провідні фахівці цеху КВПіА ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

За словами начальника технічного відділу підприємства Едуарда Маслова, етиленова установка вже довший час працює в режимі практично близької до проектної потужності. Підтримувати такий режим роботи та прагнути збільшувати навантаження буває досить складно, оскільки на деяких технологічних стадіях не вистачає водню, особливо в процесах гідрування фракцій, на установці «Піротол», де виробляється бензол, тощо. А водень, як відомо, на виробництво етилену і поліетилену подається з установки ХіКС-ММ, де його отримуємо в процесі електролізу як побічний продукт.

– Дотепер на етиленовій установці цей водень використовується в паливній схемі, – продовжує Едуард Юрійович. – Водночас без нього не можуть відбуватися процеси гідрування. Але вони більш вибагливі до якості водню, який повинен бути без надмірних залишків кисню. Тому в керівництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» виникла ідея очищати водень від залишкового кисню на спеціальній установці. Її проект розробив проектний підрозділ ТОВ «Техінсервіс», а сам апарат був виготовлений на Гребінківському машинобудівному заводі.

У вересні установка знекиснення водню була доставлена на майданчик етиленового виробництва. Спеціалісти ДП «ГСІ-Укрнафтогазбуд» практично за два тижні її змонтували і зараз займаються її під’єднанням до діючої технологічної схеми роботи етиленової установки. Технологічну установку знекиснення водню хочемо ще випробувати в роботі до початку проведення в листопаді цього року капітального ремонту технологічного обладнання ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». До речі, її проектування та виготовлення обійшлося підприємству в 4-5 разів дешевше від вартості таких установок, які продаються провідними фірмами світу.

На знімку: за роботою одеські спеціалісти.

Василь ТКАЧУК.

12.10.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]