ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

На буферних ставах підприємства оселилися лебеді Їх працівники мають надію, що вони захочуть тут гніздитися

Про те, що на околиці села Томашівці Калуського району розташована гідротехнічна споруда ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», так звані буферні стави, знають далеко не всі калушани. Але насправді цей водний об’єкт, що представляє два стави загальною площею 8 га, є однією з ланок складного технологічного процесу очистки стічних вод ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», багатьох інших промислових підприємств Калуша, а також господарсько-побутових стоків міста.

– Основне призначення буферних ставів, – розповідає начальник цеху нейтралізації й очистки промислових стічних вод (НіОПСВ) ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Назар Руско, – природна доочистка вже очищених стічних вод за рахунок життєдіяльності рослин і мікроорганізмів, що є в природі, а також донасичення цієї води природнім киснем. Адже із наших ставів вода потрапляє поблизу села Мошківці в річку Дністер.

Наскільки ефективно і надійно щодо екологічного впливу працюють у першу чергу очисні споруди підприємства, та буферні стави, які теж обслуговує колектив цеху НіОПСВ, стало зрозуміло великому загалу наших краян із повідомлень в соціальних мережах про те, що на ставах у Томашівцях поселилися лебеді.

І хоча для працівників, які тут працюють, жителів навколишніх сіл це не новина, адже  ці величні птахи є постійними гостями ставів у зимовий період, але щоб весною, то таке траплялося зрідка.

– Взимку лебеді в нас часто гостюють, – розповідає обхідник цеху НіОПСВ Василь Шушайло, – але прилітали в основному кілька пар. Окремі тут і зимували, тому ми їх підгодовували. Приходили сюди і люди з навколишніх сіл, фотографувалися на фоні лебедів у наших ставах, кидали їм їжу, але ми контролювали ці візити.

А тепер приліт більше 20 лебедів наприкінці весни усіх приємно здивував. Бо в такий період вони вже гніздяться, тож цілком ймовірно, що коли не всі, то частина лебедів продовжать у наших ставках своє потомство. Це було б для усіх нас великою радістю.

А стосовно того, чому лебеді облюбували наші стави, то пояснення цьому одне: вода у них чиста, а навколишня природа просто кличе до себе. І не лише цих лебедів, а й качок, лисух та інших птахів.

Наш кор.

14.05.2021

Він може все…

Так відгукуються про працю електрозварника цеху з обслуговування виробництва етилену і поліетилену ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярослава ЛОПУШИНСЬКОГО його керівники та колеги по роботі. Вперше про високу майстерність електрозварника почув від заступника начальника цеху Володимира Футерка, коли він разом зі своїми підлеглими монтували в Калуській міській лікарні нову систему подачі медичного кисню від кисневої станції […]

Молоді калуські нафтохіміки відвідали старовинні замки Львівщини

2 жовтня Радою молоді ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за підтримки Наглядової ради товариства було організовано поїздку на екскурсію в найвідоміші замки Львівщини. У рамках цього заходу Ради молоді, що передбачений її програмою діяльності, як молоді працівники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», так і частина вже більш досвідчених мали можливість відвідати Олеський замок у селищі Олесько, Підгорецький замок у селі Підгірці, […]