ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Минув рік стабільної роботи підприємства

Як уже повідомлялося на сторінках «НК», цьогорічне новорічне святкування колективу товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» вирізнялося від двох попередніх, коли працівники усіх підрозділів мали можливість взяти участь у новорічних вечорах. Через проведення ремонтних робіт у фойє ПК «Юність», де вони раніше  організовувалися, довелося обмежитися одним новорічним святом для представників усіх трудових колективів підприємства.

Таке свято відбулося 21 грудня в ПК «Мінерал». Нафтохіміків та їх гостей, а це представники місцевої влади, обласної держадміністрації, підприємств-партнерів, зустрічали організатори новорічного дійства, пропонуючи сфотографуватися біля корпоративних фотозон.

Розпочалося свято із перегляду відеофільму про діяльність підприємства, а також пам’ятних світлин, які характеризували як виробничі будні, так і дозвілля та відпочинок калуських нафтохіміків.

А на сцені палацу вже з’являється веселий ведучий свята разом  із танцювальною групою, яка своїм виступом додала настрою присутнім у залі. Тож появу на ній генерального директора товариства Івана Підсадюка вони зустріли оплесками.

Розпочав свій вітальний виступ Іван Михайлович словами про те, що в 2019 році колектив підприємства пережив чимало переломних подій, які обов’язково залишаться в пам’яті.

– Але виробничі підрозділи протягом року працювали стабільно і кожен із вас доклав зусиль, забезпечуючи успішну роботу підприємства, – наголосив виступаючий.

А далі генеральний директор тепло подякував працівникам усіх підрозділів підприємства за працю у році, що минає.

«Нехай Новий рік принесе добробут та благополуччя у ваші сім’ї, мир та затишок у ваш дім, достаток та радість у ваші родини.

Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі та успіхів в усіх добрих починаннях задля кращого майбутнього», – такими словами Іван Підсадюк під оплески присутніх завершив своє вітання.

Після цього ведучий новорічного свята запросив нафтохіміків та їх гостей на фуршет у фойє палацу. Після частування і розіграшу цікавих і, головне, таких необхідних до новорічного столу призів, як, приміром, пакет цукерок чи пляшка шампанського, учасники свята знову зібралися в концертній залі, де відбулася друга частина святкового концерту. Цього разу присутніх порадували своїми виступами колектив танцювальної групи, вихованці Калуської музичної школи, а також відома українська співачка Світлана Тарабарова.

Степан Василів.

28.12.2019

Представників «КАРПАТНАФТОХІМу» нагородили відзнакою «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України»

Дві такі нагороди з нагоди свята Дня хіміка, яке в Україні відзначається в останню неділю травня, на нараді за участю керівників виробництв, служб, управлінь та відділів підприємства 26 травня вручив генеральний директор товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Отримали їх від Союзу хіміків України та Центральної ради профспілки працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості України заступник генерального […]

Понад 70 нафтохіміків склали іспит комісії Держпраці

В умовах карантину відділ роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує організовувати проведення дистанційного навчання для працівників підприємства. Зокрема, наприкінці минулого та на початку цього тижня таке навчання із спецдисциплін, підконтрольних Держпраці України, пройшли три групи нафтохіміків. Як повідомила провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, 21 травня Управління Держпраці в Івано-Франківській […]