ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Минув рік повноцінної роботи підприємства»

Вже вдруге в історії товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» для всіх його працівників адміністрація підприємства організувала в останній тиждень 2018 року новорічні вечори з відповідною святковою програмою та частуванням.

Розпочалися новорічні дійства для калуських нафтохіміків 21 грудня в ПК «Мінерал», куди завітали разом із представниками багатьох підрозділів підприємства керівники «КАРПАТНАФТОХІМу» на чолі з його генеральним директором Іваном Підсадюком.

Розпочалося свято із перегляду відеофільму про діяльність підприємства, а також світлин, які характеризували виробничі будні калуських нафтохіміків та їх відпочинок.

А на сцені палацу вже з’являється веселий ведучий свята, запрошуючи до виступу танцювальну групу, яка виконала новорічне дійство, що неабияк додало настрою присутнім. Тож появу генерального директора з новорічним вітанням вони зустріли оплесками.

– Мені приємно, шановні друзі, дорогі нафтохіміки усіх вас бачити й вітати в цьому залі на нашій передноворічній зустрічі, – такими словами розпочав свій виступ Іван Михайлович. – Важко якось однозначно оцінити все те, що було в минулому році. Для колективу «КАРПАТНАФТОХІМу» він був нічим іншим, як роком відродження підприємства, його виробничих потужностей. Після вимушеного майже п’ятирічного простою рік, що минає, став першим роком нашої повноцінної роботи.

А далі генеральний директор звернув увагу присутніх на те, що дуже відповідальним для всього колективу був листопад, коли всі цехи підприємства були зупинені для проведення капітального ремонту, якого як за масштабами, так і обсягами фінансування не було в останні сім років.

– Запорукою успішної роботи «КАРПАТНАФТОХІМу», можливостей впровадження нових інвестиційних проектів є підтримка з боку його засновників, Наглядової ради підприємства. І за це  хочеться їм сьогодні подякувати, – відзначив керівник підприємства.

На завершення свого виступу Іван Підсадюк щиро подякував усім працівникам «КАРПАТНАФТОХІМу» за працю в 2018 році та вручив групі нафтохіміків подяки та грошові премії.

Свої вітання працівникам найбільшого підприємства Калуша міський голова Ігор Матвійчук розпочав словами, що на новорічному святі панує дуже тепла атмосфера, яка підтверджує те, що справи в трудових колективах після проведеного капітального ремонту налагоджуються.

– Ми всі в місті дуже раді цьому, – наголошував Ігор Володимирович, – тому від імені громади, від себе особисто щиро всіх вітаю з успішно проведеним капітальним ремонтом виробництв та їх успішним пуском.

А ще міський голова подякував колективу калуських нафтохіміків за те, що з відновленням повноцінної роботи підприємства місто Калуш знову стало лідером в області з виробництва промислової продукції.

– Бажаю, аби Новий 2018 рік був вдалим для колективу і приніс у кожну вашу домівку  в серця українців мир і злагоду, – на голосив І. Матвійчук на завершення свого виступу.

Після привітань організатори свята запросили всіх присутніх на фуршет у фойє палацу, а надалі всі знову зібралися в концертній залі, де відбувся святковий концерт за участю як місцевих виконавців, так і відомої української співачки Ірини Федишин.

Степан Василів.

28.12.2018

Понад 70 нафтохіміків склали іспит комісії Держпраці

В умовах карантину відділ роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує організовувати проведення дистанційного навчання для працівників підприємства. Зокрема, наприкінці минулого та на початку цього тижня таке навчання із спецдисциплін, підконтрольних Держпраці України, пройшли три групи нафтохіміків. Як повідомила провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, 21 травня Управління Держпраці в Івано-Франківській […]

Як на підприємстві дбають про здоров’я й безпеку працівників

Керівництво «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує дбати про здоров’я й безпеку працівників підприємства, які в умовах карантину вдень і вночі (змінний персонал. – Авт.) виконують свої обов’язки на виробництвах та в інших структурних підрозділах, відділах і службах товариства. Як повідомив начальник відділу оплати праці та соціальних програм Ігор Мельник, з початку запровадження в Україні обмежувальних заходів у зв’язку […]