ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Михайло Псюк: «Пуск цеху відбувся в короткий термін і без зайвих витрат сировини та енергоресурсів»

20 лютого в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» було відновлено роботу установки з виробництва етилену, що дозволило через два дні ввести в дію поліетиленову установку. Пуск обидвох технологічних установок виробництва етилену і поліетилену підприємства відбувся після завершення усіх ремонтно-відновлювальних робіт, що були спричинені пожежою в одному із відділень цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу.

Про те, наскільки вдалим був пуск обладнання після проведення ремонтних робіт, як почувається нині колектив цеху, журналіст «НК» поцікавився у його начальника Михайла Псюка.

– Успішний пуск установки з виробництва етилену засвідчує злагоджені й кваліфіковані дії технологічного персоналу в ході проведення пускових робіт та високу кваліфікацію ремонтників, – розповідає Михайло Іванович.

Михайло Псюк із числа тих молодих спеціалістів (закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу), хто за не повних 11 років праці на підприємстві пройшов шлях від апаратника до начальника одного з найбільш відповідальних його підрозділів. Що таке хімічне виробництво, наскільки тут важливо чітко виконувати він свої обов’язки, знає, як мовиться, не зі слів, а з власної практики.

– З чого розпочалися і як проходили відновлювальні роботи, – цікавлюся в нього?

– Спочатку за участю спеціалістів виробництва та підприємства було зроблено оцінку пошкодженого обладнання, перевірено стан металоконструкцій, а потім розпочалися роботи з їх  демонтажу. В цей період дуже важливо було підготувати обладнання до ремонту, адже деякі вузли ще були наповнені газовими сумішами, які слід було спорожнити і почистити,  щоб вчасно приступити до наступних етапів відновлення роботи установки…

– Де вже окрім підрозділів підприємства були задіяні ремонтні бригади інших підприємств?

– Найперше хотів би тут відзначити працю спеціалізованих бригад товариства ТОВ «НАФТОХІМ СПЕЦ МОНТАЖ» з Миколаєва (ДП «ГСІ-УКРНАФТОГАЗБУД»). Виконання більшості робіт з демонтажу, а потім і монтажу нового обладнання припало на працівників саме цього підприємства. А вже коли технологічні апарати, в тому числі й багатотонні теплообмінники, були на місцях, до виконання пусконалагоджувальних робіт були залучені спеціалісти Української будівельної асоціації (УБА) з Калуша та Гребінківського машинобудівного заводу з Київщини.

На будівельному майданчику в цей період постійно працювали бригади  ремонтного управління нашого підприємства, які ревізували та відновили понад 150 одиниць арматури, захистили ємності  зі зберігання продукції та виконали ряд інших важливих робіт.

Паралельно із ними працювали спеціалісти з ремонту контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, електрики, які виконували роботи із заміни пошкоджених приладів, системи електроживлення (кабельних трас), зв’язківці, а також бригади з відновлення термоізоляції технологічних апаратів та трубопроводів.

– Чи якось  позначилися останні події в цеху на плинності кадрів?

– Колектив наш, можна так сказати, повністю зберігся. Лише одна людина перевелася в інший підрозділ, аби «заробити» шкідливий стаж, а ще один працівник поїхав у Німеччину шукати кращої долі.

Ще хочу з цього приводу сказати, що атмосфера нині в колективі хороша. Це засвідчують зустрічі працівників із керівниками підприємства, на яких обговорюються найрізноманітніші питання.

– Повернемося до питання пуску установки. Чи всі заплановані ремонтні роботи були вчасно виконані?

– Пуск обладнання цеху, як вже говорилося вище, відбувся в короткий термін часу і, що дуже важливо, без зайвих витрат сировини та енергоресурсів. Всі ремонтні роботи були виконані в передбачувані терміни. А ще в період вимушеного простою нам вдалося вдосконалити окремі вузли системи КВПтаА, провівши заміну окремих приладів.

У перші дні після пуску установки ми відчували неабияку підтримку і вболівання за результати своєї праці від керівників і працівників тих підприємств, які допомогли нам у веденні ремонтних робіт. Вони телефонували, цікавлячись як працює обладнання, на яких потужностях… Це – радує…

Пробував дізнатися у Михайла Псюка, як йому особисто працювалося у період ведення ремонтно-відновлювальних робіт, але він ніяк не хотів щось про себе розповідати. Тож лише від його колег дізналися, що як у період ведення робіт з капітального ремонту обладнання, так і тепер він усі без винятку дні, в тому числі й вихідні, перебував у цеху.

 – Перші більш-менш спокійні вихідні наш начальник мав 23 і 24 лютого, коли установка вже була виведена на робочий режим, – говорили вони.

Записав Анатолій Гетьманчук.

06.03.2019

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]