ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Музей «КАРПАТНАФТОХІМу» – один з привабливих туристичних об’єктів міста

На Прикарпатті, зокрема в Калуші, Долині та Новиці хочуть створити локації нового туристичного маршруту – «Бойківська сіль». Над відповідною грантовою заявкою вже працюють спеціалісти трьох територіальних громад. Відомо також, що маршрут розпочинатиметься у Калуші з оглядів експонатів Народного музею історії і трудової слави ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», який уже тривалий час функціонує в приміщенні палацу культури «Мінерал».

– Бажання трудового колективу підприємства вшанувати працю своїх попередників, передати знання про минуле, зокрема й  щодо зародження промислового виробництва в Калуші, спонукало створити цей музей, – розповідає його директор Юрій Безуглий. – Наявність історичних документів, книг, світлини про минуле та історію зародження солеварень у Калуші і бажання ентузіастів це зберегти для нащадків, дали змогу в березні 1976 року відкрити такий музей. У 1978 році він уже отримав статус народного, а в 2013 році в черговий раз його було підтверджено.

Експозиції музею розташовані в чотирьох залах і вони присвячені історії розвитку гірничої, хімічної  і нафтохімічної промисловості в Калуші, діяльності основного і визначального для міста підприємства й розвитку соціальної інфраструктури навколо нього. Є тут чимало інформації про кращих працівників підприємства, його керівників.

Найбільшу цінність з історичної точки зору, за словами Юрія Павловича, складають книги та публікації минулого століття, в яких йдеться про те, хто і коли відвідував видобувні шахти міста, фотографії тих часів, а також світлини і навіть макети оригінального обладнання, яке тоді використовувалося. Оглянути можна й зразки калійних руд, продукції, яка вироблялася в різні періоди діяльності підприємства.

Музей протягом багатьох років виконує також важливі культурні та соціальну функції, оскільки є центром діяльності Ради ветеранів підприємства:

– Тут мають змогу зустрітися та поспілкуватися ті, хто працював на підприємстві. В нас вже є свої традиції, наприклад, ми разом відзначаємо такі важливі дати, як День виведення військ з Афганістану, вшановуючи таким чином воїнів-інтернаціоналістів, свято Покрови, коли віддаємо шану тим, хто боровся і бореться за незалежність нашої держави. Також часто у нашому музеї проводяться різноманітні виставки працівників нашого підприємства, презентуються книги, авторами яких є працівники товариства і мешканці міста. На жаль, минулого 2020-го року в зв’язку з карантинними обмеженнями такі заходи ми не могли проводити, але надіємося, що з часом ситуація зміниться, – розповідає Ю.Безуглий.

Слід зазначити, що працівники музею, а це разом з Юрієм Павловичем ще один ветеран «калуської хімії» Володмир Гудзоватий, постійно займаються оновленням експозицій музею:

– Як тільки нам приносять щось цікаве, ми відразу готуємо ці експонати до виставлення на широкий загал. Відомо, що зараз впроваджується в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» нові установки і ми вже думаємо над тим, де помістимо інформацію про них. Прийдеться щось переміщувати в одному із залів. Також плануємо додати додаткову інформацію щодо історії солеваріння в місті, щоб вона вписувалася в концепцію маршруту «Бойківська сіль». Для цього потрібно буде попрацювати з історичними документами, – ділиться планами на майбутнє директор Народного музею історії і трудової слави підприємства.

Частими відвідувачами музею є учні шкіл, студенти політехнічного коледжу, працівники підприємства, калушани та гості міста. Тож його включення у цікавий туристичний маршрут може позитивно вплинути на розвиток музею і привернути більшу увагу краян.

Ірина САВКА.

20.01.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]