ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Музей «калуської хімії» вже 40 років носить звання «Народний»

Про це редакції «НК» повідомив директор Народного музею історії і трудової слави ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Юрій Безуглий.
– А розпочав музей свою повноцінну діяльність на два роки раніше в одному із залів клубу калійного комбінату, – розповідає Юрій Павлович. – Наказ Міністерства культури УРСР про присвоєння йому звання «Народний» був виданий у вересні 1978 року. В грудні 2013 року Колегія управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації своєю постановою підтвердила це почесне звання.
У музеї калуської хімії, як часто його називають калушани, в свій час працювали і докладали чимало зусиль, аби він поповнювався цікавими експонатами, вдосконалювався як технічно, так і за дизайном, такі відомі у трудових колективах підприємств КХМК, ВО «Хлорвініл», «Оріана», «ЛУКОР», «КАРПАТНАФТОХІМ» особи, як Василь Данилович Отришко, Андрій Юрійович Трикур, Валентина Миколаївна Білецька, Ігор Михайлович Гвоздецький, Микола Степанович Подобайло й інші наші ветерани. Саме завдяки їхній праці та зусиллям цих людей музей зберіг свої високі позиції, про що свідчить його відвідуваність нинішніми і колишніми працівниками підприємства, калушанами та гостями міста.
Екскурсії в нашому музейному закладі проходять постійно і за своїм профілем носять історичний характер. У його залах виставлено понад 600 експонатів з історії підприємства та життя його трудових колективів. Експозиції музею дають інформацію про зародження промислового виробництва та історію розвитку гірничої, металургійної, хімічної і нафтохімічної промисловості в Калуші. Значна увага тут приділена і розвитку соціальної інфраструктури в місті, яка тісно пов’язана з найбільшим промисловим підприємством Калуша, розвитку його міжнародних зв’язків та інформаційним матеріалам про кращих працівників підприємства, його інтелектуалів та ін.
25 вересня 2018 року виповнюється 40 років з дня присвоєння музею звання «Народний». З нагоди цієї події хочеться привітати всіх колишніх і теперішніх працівників музею, їх активних помічників з цим ювілеєм. Здоров’я Вам усім міцного, наснаги і творчих успіхів.
Записав Степан Василів.


На знімку: На екскурсії в Народному музеї викладачі та студенти Національного університету «Львівська політехніка».

25.09.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]