ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Молодий спеціаліст з Дніпра обрала «КАРПАТНАФТОХІМ»

Спочатку Оксана Антоненко прибула на підприємство в квітні 2019 року як студентка-практикантка, навчаючись на четвертому курсі Українського державного хіміко-технологічного університету (спеціальність – технологія неорганічних речовин). Виробничу практику вона проходила впродовж місяця в цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом. Проте  ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», місто Калуш її настільки захопили, що після завершення навчання у ВНЗ вирішила сюди повернутися, скориставшись запрошенням керівництва цеху та підприємства.

Що ще спонукало Оксану переїхати з Дніпра в Калуш? Як їй нині працюється на підприємстві? На ці та деякі інші запитання вона відповіла журналісту «НК».

– Чому обрала професію, пов’язану з хімічною промисловістю?

– У школі я й не думала ставати хіміком. Вийшло все досить випадково. В 11 класі разом з однокласницею їздили на День відкритих дверей до Українського державного хіміко-технологічного університету. Подивилася, мені  сподобалося і вирішила вступити саме в цей університет.

– Спочатку місцем практики, а тепер вже й місцем роботи, став «КАРПАТНАФТОХІМ». А як дізналися про підприємство?

– Мій керівник дипломної роботи розповів про нього. Я погодилася поїхати на виробничу практику. Підприємство дуже сподобалося, вразило своїми масштабами. В Дніпрі є хімічні заводи, але їх стан критичний. А тут обладнання нове, організовано все по-іншому. Знала, що всі студенти мого університету, які раніше були в «КАРПАТНАФТОХІМі», поверталися звідти з позитивними враженнями від підприємтва. Навіть нещодавно тут проходили практику троє дівчат з мого університету, і їм теж все дуже сподобалося. Відразу після завершення навчання у ВНЗ вирішила попрацювати в «КАРПАТНАФТОХІМі» і вже дещо просунулася у професійному плані. Тепер я вже  старший апаратник електролізу.

– Як ти наважилися покинути рідне місто?

Я точно знала, що в Дніпрі залишатися не буду. Якраз роздумувала над тим, куди б можна було переїхати. І так в один вечір мені зателефонували з відділу кадрів калуського підприємства і запропонували роботу. То чому б і ні? Я приїхала, спробувала, мені сподобалися і колектив, і місто, тому й залишаюся  тут. Вже рік офіційно працюю.

– Чи вже освоїлася в Калуші?

Так. Мені тут комфортно, я вже облаштувалася у всіх напямках. Приміром, знімаю квартиру в місті. Перший рік певний відсоток за оренду квартири оплачував «КАРПАТНАФТОХІМ», тепер я сама це роблю. До міста і людей я вже звикла, неначе тут народилася. Мені подобається гуляти в міському парку. Звісно, якби зробили його реконструкцію, то було б набагато краще. Також вже знайшла друзів, людей із подібними інтересами.

– А яке загалом враження від Західної України?

Тут мені дуже подобається, не порівняти ні з Дніпром, ні з іншими місцями, в яких була. Дуже красиві краєвиди, гори. Вже була неодноразово в Карпатах, відвідала Буковель, Яремче. Потрохи подорожую, відкриваю щось нове для себе.

– Які плани на майбутнє?

Не люблю загадувати далеко наперед. Поки залишаюся тут, працюю, оскільки мене влаштовує умови праці і колектив. Буду набиратися досвіду, розвиватися у професійному плані, а що буде дальше – побачимо.

– Дякую за розмову.

Ірина САВКА.

01.10.2020

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.01.2024р.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]