ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Молоді нафтохіміки підкорили Дністер

19-21 липня молоді спеціалісти «КАРПАТНАФТОХІМу» за сприяння керівництва підприємства, його Наглядової ради та профспілкового комітету вже вчетверте здійснили традиційний сплав річкою Дністер.

   Нафтохіміки на катамаранах подолали рікою відстань у 27 кілометрів. Маршрут пролягав мальовничими місцями від села Устечко до міста Заліщики Тернопільської області. Під час цього відпочинково-пізнавального туру молодь підприємства могла насолодитися краєвидами Дністровського каньйону, оглянути неймовірної краси Джуринський водоспад, побувати біля руїн Червоноградського замку, поспостерігати за колонією сірих чапель, відвідати неймовірно красивий каскадний водоспад та оглянути краєвиди міста Заліщики із панорамного майданчика.

   – У перший день ми здійснили сплав Дністром від села Устечко до села Передівання, – розповідає голова Ради молоді «КАРПАТНАФТОХІМу», провідний фахівець відділу внутрішнього контролю і тендерних процедур Іван Лазоришин. – Досхочу насолодившись незабутніми краєвидами, зупинилися там на ночівлю в палатках. А наступного дня подовжили сплав до міста Заліщики.

   Кожного року ми «просуваємося» все далі Дністровським каньйоном, знайомлячись із новими цікавими місцями.

   Як і в попередні роки, після такого активного відпочинку в кожного з учасників сплаву залишилися чудові враження.

   Провідний фахівець проектного відділу «КАРПАТНАФТОХІМу» Вадим Погріщак зізнався, що вперше брав участь у сплаві і йому сподобався такий варіант літнього відпочинку.

   – Хоча раніше не мав досвіду веслування, після завершення сплаву зовсім не відчував втоми, – ділиться враженнями Вадим. – Мені сподобалося абсолютно все: і організація відпочинку, і компанія, і вражаюча тамтешня природа… Загалом я дуже задоволений подорожжю і з радістю, якщо буде така можливість, наступного року знову візьму участь у сплаві річкою Дністер. А ще, користуючись нагодою, хочу висловити щиру подяку від усіх молодих нафтохіміків за фінансову допомогу в організації цього заходу керівництву ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

   До речі, серед учасників екстремального сплаву на катамаранах було й чимало представниць прекрасної статі.

   – Найгірше, що трапилося під час цього відпочинку, – це те, що він завершися, – розповідає провідний фахівець відділу митного оформлення та поставок піролізної сировини Алла Слоневська. – Я сповна насолодилася навколишніми краєвидами і якби була можливість, то б продовжила такий відпочинок ще на декілька днів. Мене переповнюють емоції та позитивні враження. Хоч я не маю спеціальної фізичної підготовки, але не сильно втомилася.

   Дуже приємно, що підприємство не лише забезпечує робочими місцями, а й дбає про наш відпочинок.

   Варто зауважити, що молоді спеціалісти проводять такі активні вихідні кілька разів у рік. Окрім сплаву рікою Дністер, нафтохіміки організовують спільні походи в гори, де підкорюють нові вершини Українських Карпат, футбольні турніри й інші заходи.

     Тетяна ЯНІЦЬКА.

23.07.2019

Понад 70 нафтохіміків склали іспит комісії Держпраці

В умовах карантину відділ роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує організовувати проведення дистанційного навчання для працівників підприємства. Зокрема, наприкінці минулого та на початку цього тижня таке навчання із спецдисциплін, підконтрольних Держпраці України, пройшли три групи нафтохіміків. Як повідомила провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, 21 травня Управління Держпраці в Івано-Франківській […]

Як на підприємстві дбають про здоров’я й безпеку працівників

Керівництво «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує дбати про здоров’я й безпеку працівників підприємства, які в умовах карантину вдень і вночі (змінний персонал. – Авт.) виконують свої обов’язки на виробництвах та в інших структурних підрозділах, відділах і службах товариства. Як повідомив начальник відділу оплати праці та соціальних програм Ігор Мельник, з початку запровадження в Україні обмежувальних заходів у зв’язку […]