ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Молоді нафтохіміки на День Незалежності і вершину підкорили, і на Буковелі розважилися

З 24 по 25 серпня 12 молодих спеціалістів «КАРПАТНАФТОХІМу» здійснили підкорення чергової карпатської  вершини.

– Подорож Українськими Карпатами ми розпочали із високогірської навчально-спортивної бази Заросляк, яка розташована під Говерлою на висоті 1330 метрів над рівнем моря, – розповідає провідний юрисконсульт, заступник голови Ради молоді підприємства Володимир Вінтонів. – Після цього ми побували на озері Несамовите – одному з найвищих високогірних озер наших Карпат, а потім мали підкорювати гору Шпиці, проте, зважаючи на погіршення погодних умов, прийняли рішення піднятися на гору Туркул (1933 метри над рівнем моря), яка розташована ближче до озера Несамовите.

Підкоривши цю вершину, ми розгорнули державний прапор України та прапор «КАРПАТНАФТОХІМу» і ще деякий час захоплювалися краєвидами, які перед нами відкрилися. Адже з вершини гори Туркул ми добре бачили гори Говерлу, Піп-Іван, Петрос та навіть силуети людей, які там перебували. Але як тільки ми спустилися до озера Несамовите, розпочалася сильна злива з градом, тому спуск до бази Заросляк виявився доволі складним, але всі гідно впоралися із цим випробуванням.

Особливої піднесеності додавало нам те, що у День Незалежності в горах можна було зустріти людей, здавалося б, з усіх куточків України.

У цей же день ми вирушили до відпочинкового комплексу Буковель, де мали заброньовані на ночівлю номери в готелі. Там ввечері ми розклали багаття, співали українські пісні та відпочивали. Наступного дня кожен на свій розсуд обирав собі варіант відпочинку в Буковелі: хтось відвідав озеро Молодості, а інші підіймалися канатною дорогою, розважалися.

– Незважаючи на «капризи» погоди, подорож виявилася надзвичайно вдалою та захоплюючою, – додає провідний фахівець відділу внутрішнього контролю та тендерних процедур, голова Рада молоді підприємства Іван Лазоришин. – Мені сподобалося абсолютно все. Також варто зазначити, що нам вдалося поєднати відпочинок із суспільно-корисною роботою. Зокрема, на берегах озера Несамовите ми зібрали та знесли на базу Заросляк у спеціально відведене місця кілька мішків сміття, яке залишили після себе окремі туристи.

Ми раді, що в чергове підкорили ще одну карпатську вершини і в цьому нам посприяли адміністрація і профком підприємства.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

02.09.2019

ПОРЯДОК проведення конкурсу на вибір суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг по обов’язковому аудиту фінансової звітності ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАРПАТНАФТОХІМ»

ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” оголошує про проведення конкурсу з відбору суб”єкта аудиторської діяльності у відповідності до затвердженого Порядку       1. Інформація про об’єкт аудиту Повне найменування: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАРПАТНАФТОХІМ». Скорочене найменування: ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Код згідно ЄДРЮОФОПГФ – 33129683. Індивідуальний податковий номер у реєстрі платників податку на додану вартість – 331296809062. Місцезнаходження: вул. Промислова, […]

Калуські нафтохіміки успішно впровадили систему обліку підакцизних товарів, яка не має аналогів в Україні

Спеціалісти товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» нещодавно виконали значний обсяг робіт з впровадження  проєкту з облаштування акцизних складів. Журналіст «НК» зустрівся і поспілкувася з цього приводу із головним метрологом підприємства  Андрієм МАЗУРОМ та поцікавився у нього, на якому етапі знаходиться його реалізація. – Почну з того, – розповідає Андрій Романович, – що ще два роки тому спеціалістами різних […]