ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Молоді нафтохіміки на День Незалежності і вершину підкорили, і на Буковелі розважилися

З 24 по 25 серпня 12 молодих спеціалістів «КАРПАТНАФТОХІМу» здійснили підкорення чергової карпатської  вершини.

– Подорож Українськими Карпатами ми розпочали із високогірської навчально-спортивної бази Заросляк, яка розташована під Говерлою на висоті 1330 метрів над рівнем моря, – розповідає провідний юрисконсульт, заступник голови Ради молоді підприємства Володимир Вінтонів. – Після цього ми побували на озері Несамовите – одному з найвищих високогірних озер наших Карпат, а потім мали підкорювати гору Шпиці, проте, зважаючи на погіршення погодних умов, прийняли рішення піднятися на гору Туркул (1933 метри над рівнем моря), яка розташована ближче до озера Несамовите.

Підкоривши цю вершину, ми розгорнули державний прапор України та прапор «КАРПАТНАФТОХІМу» і ще деякий час захоплювалися краєвидами, які перед нами відкрилися. Адже з вершини гори Туркул ми добре бачили гори Говерлу, Піп-Іван, Петрос та навіть силуети людей, які там перебували. Але як тільки ми спустилися до озера Несамовите, розпочалася сильна злива з градом, тому спуск до бази Заросляк виявився доволі складним, але всі гідно впоралися із цим випробуванням.

Особливої піднесеності додавало нам те, що у День Незалежності в горах можна було зустріти людей, здавалося б, з усіх куточків України.

У цей же день ми вирушили до відпочинкового комплексу Буковель, де мали заброньовані на ночівлю номери в готелі. Там ввечері ми розклали багаття, співали українські пісні та відпочивали. Наступного дня кожен на свій розсуд обирав собі варіант відпочинку в Буковелі: хтось відвідав озеро Молодості, а інші підіймалися канатною дорогою, розважалися.

– Незважаючи на «капризи» погоди, подорож виявилася надзвичайно вдалою та захоплюючою, – додає провідний фахівець відділу внутрішнього контролю та тендерних процедур, голова Рада молоді підприємства Іван Лазоришин. – Мені сподобалося абсолютно все. Також варто зазначити, що нам вдалося поєднати відпочинок із суспільно-корисною роботою. Зокрема, на берегах озера Несамовите ми зібрали та знесли на базу Заросляк у спеціально відведене місця кілька мішків сміття, яке залишили після себе окремі туристи.

Ми раді, що в чергове підкорили ще одну карпатську вершини і в цьому нам посприяли адміністрація і профком підприємства.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

02.09.2019

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]