ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Молоді нафтохіміки гідно представили підприємство у Львівському півмарафоні

Минулої неділі, 10 червня, в оповитому біговими легендами та надзвичайно красивому в архітектурному плані Львові відбувся 3rd Molokiya Lviv Half Marathon 2018, що входить до календаря бігової ліги Run Ukraine Running League.

 У числі інших професійних спортсменів та бігунів-аматорів з України, Білорусі, Азербайджану, Росії, Польщі, Румунії, Німеччини, Іспанії, Англії, Туреччини, Канади, США та ще ряду країн світу взяли участь у третьому за ліком Львівському півмарафоні два молоді спеціалісти ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». При підтримці керівництва підприємства мали можливість позмагатися із суперниками на дистанції 21.0975 км повідний фахівець відділу внутрішнього контролю та тендерних процедур Іван Лазоришин і провідний юрисконсульт юридичного відділу Володимир Вінтонів.

Обидва молоді чоловіки, які, попри роботу, знаходять час займатися спортом, в т.ч. і у ФСК «Нафтохімік», що функціонує при фінансовій підтримці підприємства, хоч уже і мали невеликий досвід у півмарафонському бігу (у вересні й жовтні минулого року цю дистанцію подолали на змаганнях в Івано-Франківську та Мукачеві), однак перед поїздкою до Львова серйозно поставилися до відновлення регулярних індивідуальних занять з фізичної підготовки. Адже передбачали, що там цьогоріч мав би відбутися наймасовіший біговий старт у західній частині України. І насправді третій Львівський півмарафон вперше зібрав близько 1500 учасників – чоловіків і жінок різного віку (від 18 років до 70-річних і старше).

Ще одним його досягненням стала рекордна кількість фінішерів. Повністю дистанцію 21 км пробігли, вклавшись у лімітований час, більше 1000 спортсменів, точніше – 1163! В їх числі фінішували і Володимир Вінтонів та Іван Лазоришин.

Звісно, що абсолютним чемпіоном Львівського півмарафону ніхто з них не став, бо конкурувати з професійними бігунами, тренерами з легкої атлетики, відомими колишніми марафонцями та більш досвідченими спортсменами-аматорами з України й багатьох інших країн надзвичайно важко. Але молоді працівники «КАРПАТНАФТОХІМу» гідно представили підприємство на цих масових змаганнях, які цілком заслуговують на те, аби був змінений їх всеукраїнський статус на міжнародний. За особистими результатами всіх фінішерів 3rd Molokiya Lviv Half Marathon 2018 вони випередили більшість бігунів.

За словами Володимира Вінтоніва, вони у Львові дистанцію 21 км пробігли приблизно за однаковий час, що й півмарафони в Івано-Франківську та Мукачеві. Він подолав її за 1 год. 54 хв. 22 сек., а Іван – за 1 год. 49 хв. 58 сек. Але півмарафонська траса у Львові є для багатьох спортсменів чи не найскладнішою в Україні. Більшість дистанції довелось бігти по бруківці, яка на окремих ділянках була, м’яко кажучи, не в належному стані. Також траса мала різкі спуски та затяжні підйоми. Особливо багато учасників забігу знесилювались і сходили з дистанції на останньому перед фінішем майже 4-кілометровому підйомі (з 16-го до 20-го км). Крім того, вплинула на результати більшості бігунів надзвичайно сонячна погода, яка цілий день 10 червня панувала у Львові. Через це і цього року ні чоловікам, ні жінкам не судилося встановити нові рекорди траси. Серед чоловіків другий рік поспіль абсолютним переможцем Львівського півмарафону став молодий місцевий спортсмен Тарас Сало, який пробіг дистанцію всього на 1 хвилину гірше, ніж минулого року. Не вистачило 1 хвилини і цьогорічній переможниці півмарафтону серед жінок Юлії Профіс з Чернівців, щоб побити позаминулорічний рекорд траси, встановлений львів’янкою Софією Яремчук.

– Я щасливий, що взяв участь в такому представницькому Львівському півмарафоні та успішно подолав важку трасу, – каже Іван Лазоришин. – Гадаю, що ми з Володимиром гідно представили наше підприємство на цих змаганнях. Радісні емоції зашкалювали, коли отримали пам’ятні медалі учасників 3rd Molokiya Lviv Half Marathon 2018. Скориставшись паузою під час церемонії нагородження переможців, ми зійшли на подіум з прапором «КАРПАТНАФТОХІМу», щоб зробити світлину на пам’ять та продемонструвати численним уболівальникам, що на підприємстві, де працюємо і яке представляли у забігу, дбають про розвиток фізичної культури і спорту та підтримують бажання працівників брати участь у змаганнях різних рівнів і досягати нових спортивних вершин.

У найближчих планах цих двох молодих спеціалістів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» – взяти участь у PZU CRACOVIA Half Marathon 2018, який входить у серію Королівських півмарафонів Польщі. Проходитимуть ці змагання в Кракові 14 жовтня 2018 року. Іван і Володимир сподіваються, що виступити на них знову посприяє керівництво підприємства.

Василь ТКАЧУК.

12.06.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]