ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Молоді лаборантки радіють своїм успіхам і прагнуть до вдосконалення навиків

У ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» завжди відповідально ставилися до питань кадрової політики. Важливим напрямком у цій роботі є залучення в колектив молодих працівників. У цьому переконалися двоє дівчат, які працюють у лабораторії з обслуговування виробництва ПХВСС і КС, – Олена Феш та Христина Осколіп.

Про те, як потрапили на підприємство, а також своїми враженнями від роботи лаборантки поділилися із журналістом «НК».

Обоє дівчат працюють за спеціальністю. Христина закінчує Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Олена спочатку навчалася в Івано-Франківському коледжі Львівського національного аграрного університету за спеціальністю «Прикладна екологія», потім здобула ступені магістрів у Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» та у Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія». Половину вартості навчання у ІФНТУНГ, а також повністю навчання на магістратурі у політехніці оплатило ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

– В коледж поступила на еколога тому, що мене завжди цікавили ці питання. Здобувши повну вищу освіту в «Львівській політехніці» стала, так би мовити, повноцінним спеціалістом. Тут, в «КАРПАТНАФТОХІМі», я проходила і виробничу практику, навчаючись в коледжі, і писала магістерську дипломну роботу під керівництвом заступника начальника цеху аналітичного контролю Ярослава Кучери, – розповіла Олена.

Христина працює на підприємстві порівняно недовго – близько восьми місяців, паралельно навчаючись ще на магістратурі. Олена ж є працівником в лабораторії вже п’ять років. Обидві стверджують про те, що колектив прийняв їх дуже привітно.

– Я спочатку працювала в одній зміні, потім перейшла в іншу. Звісно, на початку було багато питань: чому я вирішила тут працювати, чому обрала професію лаборанта, але колектив дуже привітно прийняв мене, з багатьма відразу вдалося знайти спільну мову, – згадує Христина.

Умовами праці дівчата задоволені. Всіма необхідними реактивами, засобами індивідуального захисту та спеціальним одягом працівники лабораторії забезпечені у повному обсязі. Відзначають дівчата також хороший соціальний пакет – організований безкоштовний доїзд на роботу та з роботи, видачу так званих молочних талонів на харчування, можливість відпочинку разом з колективом й інше.

Звісно для них, як лаборантів, найцікавішим у роботі є проведення різноманітних експериментів та аналізів. Їхня кількість залежить від замовлень, які до них надходять від виробничих підрозділів. З цього приводу Олена відзначає:

«Напевно, найкраще та найбільш захопливе – це відвідини цеху. Особисто для мене там дуже цікаво. Є багато людей, з якими можна поспілкуватися, розпитати в деталях про те, що тебе цікавить, інколи й в реальності це побачити. Кожен такий візит – це як новий досвід, тому я з радістю його очікую».

На завершення хотілося б тільки побажати всім працівникам «КАРПАТНАФТОХІМу» мати стільки натхнення та ентузіазму до роботи, які я побачила й відчула в цих двох молодих дівчат. Особливо радує те, що вони планують і далі розвиватися у професійному плані та підвищувати свою кваліфікацію.

Розмову вела Ірина САВКА.

21.07.2020

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]