ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Молоді калуські нафтохіміки відвідали старовинні замки Львівщини

2 жовтня Радою молоді ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за підтримки Наглядової ради товариства було організовано поїздку на екскурсію в найвідоміші замки Львівщини.

У рамках цього заходу Ради молоді, що передбачений її програмою діяльності, як молоді працівники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», так і частина вже більш досвідчених мали можливість відвідати Олеський замок у селищі Олесько, Підгорецький замок у селі Підгірці, Золочівський замок у місті Золочів та Свірзький замок у селі Свірж.

Під час екскурсійної поїздки калуські нафтохіміки ознайомитися з історичними фактами та легендами вищевказаних замків, наглядно побачили та отримали чимало цікавої інформації про ці пам’ятки та об’єкти культурної спадщини Львівщини.

Працівники «КАРПАТНАФТОХІМу» поділилися своїми враженнями від відвідин старовинних замків Львівської області.

Тетяна Волосянська, провідний інженер технічного відділу:

– Надзвичайно пізнавальна поїздка. Втішно, що молоде покоління прагне більше довідатися про історію свого краю, долучитися до відбудови вкрай знищених і навмисно забутих за радянщини пам’яток архітектури. Адже кошти, які музейні заклади отримують від відвідувачів, сприяють відбудові цих перлин українського зодчества.

Також хотіла б відзначити роботу керівника групи з організації та розвитку персоналу Ірини Білецької та члена Ради молоді ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимира Вінтоніва, які з великим ентузіазмом організували екскурсію чотирма замками Львівщини та заохочують молодь до нових мандрівок.

Хотілося б, щоб керівництво підприємства й надалі сприяло в організації таких заходів і щоб до них залучалися не тільки молоді спеціалісти, а й старожили, яким свого часу, на жаль, не завжди щастило брати у них участь.

Алла Думенко, провідний інженер відділу операцій з майном та земельними ділянками:

– Цими вихідними мені разом з донечкою пощастило з’їздити в чудову та пізнавальну подорож чотирма мальовничими замками Львівщини Екскурсія була якнайкраще організована. Комфортабельний автобус, продумане харчування, безкоштовні екскурсійні квитки – все це завдяки підтримці керівництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Також поїздці сприяла погода.

Враження отримали неймовірні. Кожен замок красивий по- своєму, однак найбільше вразив своєю величчю Підгорецький замок. Колись у розкішному палаці всі кімнати були поділені тематично і за кольорами – золота, зелена, мозаїчна, кармазинова… Навпроти замку розташований костьол Святого Йосипа (18 ст.), який ми також відвідали.

Поїздкою дуже задоволені. Будемо згадувати її з теплотою ще довго.

Алла Попельницька, провідний економіст відділу контролінгу та звітності:

– Відвідали ми замки, кожен з яких унікальний і своєрідний за монументальністю, функціональним призначенням, фортифікаційними особливостями, оздобленням.

Немаловажливим аспектом, звісно ж, є ступінь збереженності цих культурно-історичних об’єктів на сьогоднішній день. Олеський і Золочівський замки вже з другої половини ХХ ст. функціонують, як музейні заклади. Вони здебільшого доглянуті, там можна побачити досить багаті за наповненням і цінністю експозиції творів як сакрального, так і побутового спрямування. Зустрічаються цікаві експонати і серед творів живопису, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва.

Надзвичайно приємно, що керівництво нашого підприємства сприяє прагненню працівників розвивати свій культурний рівень. Заохочення такого роду ініціатив сприятливо позначається як на згуртованості колективу, так і на задоволенні емоційно-естетичних потреб працівників.

Ну, і не забуваймо, що ми робимо внесок в популяризацію та розвиток внутрішнього туризму України, зміцнюємо його підвалини. І це дає надію на збереження для нащадків надбання багатьох поколінь наших предків.

Записав Василь ТКАЧУК.

11.10.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]