ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Міжнародні аудитори перевіряли готовність нафтохіміків до праці за новими стандартами

У ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з 20 по 23 серпня проходив сертифікаційний аудит Системи менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці щодо відповідності вимогам міжнародним стандартам ISO 45001.
Перевірити готовність підприємства до впровадження нового стандарту (попередній OHSAS 18001 був наданий підприємству у вересні 2010 р.) було доручено групі аудиторів ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» на чолі з головним аудитором Олегом Чаусом.
Як повідомив редакції «НК» начальник управління з промислової безпеки, охорони праці і екології підприємства Василь Кучер, протягом чотирьох днів аудитори побувають у більшості наших структурних підрозділів, де зустрічатимуться з керівниками та спеціалістами служб, управлінь, цехів та відділів підприємства, ознайомляться зі станом забезпеченням належних вимог з охорони здоров’я і безпеки праці працівників і на підсумковій нараді, яка запланована на 23 серпня, нас ознайомлять зі своїми попередніми висновками щодо надання нашому товариству нового міжнародного стандарту.
Для впровадження системи менеджменту гігієни і безпеки праці ІSO 45001 на підприємстві відділом промислової безпеки, охорони праці та екології спільно з керівниками структурних підрозділів в першому півріччі цього року було розроблено та впроваджено процедуру системи управління охороною праці згідно з вимогами нового стандарту. Ідентифіковано ризики та вжито відповідних заходівз управління ними .
Впровадження даного стандарту є стратегічним і оперативним рішенням для нашого товариства і сприятиме значному підвищенню рівня безпеки працюючих. Адже даний стандарт ІSO для систем управління охороною здоров’я та безпекою праці був введений у дію у березні 2018 року, базується на принципах Міжнародної організації праці (МОП) та національних стандартах і на даний час є одним із найбільш затребуваних у світі.
Наш кор.
Довідка «НК». Історія назви стандарту ІSO бере початок з 1946 року, коли делегати з 25 країн світу зустрілися у Лондоні в Інституті цивільних інженерів і прийняли рішення про створення нової міжнародної організації з метою підтримки міжнародної координації і уніфікації промислових стандартів.
23 лютого 1947 р. нова організація ІSO офіційно розпочала свою діяльність, членами якої на сьогоднішній день є представники із 164 країн світу. Назва ІSO походить від грецького слова «isos», що означає рівний: «незалежно від країни, незалежно від мови, ми завжди ІSO…».

 

На знімку: міжнародні аудитори в кабінеті начальника відділу промислової безпеки, охорони праці та екології Василя Рошка.

23.08.2019

Нафтохіміки в «Чорногорі» практикувалися вести переговори

13 і 14 вересня на базі готельного комплексу «Чорногора» проходило навчання для групи керівників та спеціалістів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»  з курсу «Ефективні переговори». Як повідомила редакції «НК» провідний фахівець-керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, навчання було організовано згідно з відповідним рішенням генерального директора і участь в ньому взяли як керівники відділів, їх заступники, так […]

Повноцінна робота «КАРПАТНАФТОХІМу» важлива не лише для Калуша, а й для України загалом

Розповідаючи про підприємства, які успішно працюють у Калуші десятки років і забезпечують роботою чимало калушан, Юрій Соколовський відзначив «КАРПАТНАФТОХІМ», зауваживши, що це підприємство є єдиним в Україні виробником такої хімічної і нафтохімічної продукції, як етилен, бензол, фракції С9, каустичної соди, а також поліетилену та полівінілхлориду суспензійного. За його словами, робота «КАРПАТНАФТОХІМу» має позитивне значення для […]