ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Міська рада дякує нафтохімікам за допомогу у виділенні дезінфікуючого засобу

А мова йде про гіпохлорит натрію, який більшість калушан знають як миючий засіб «Білизна» або «Калушанка».

У колективі «КАРПАТНАФТОХІМу» віднайшли можливість допомогти місту, зокрема його комунальним підприємствам у проведенні дезінфекції будинків, приміщень та інших громадських місць.

А розпочалося все із того, що генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк дав вказівку своєму заступнику Яремі Рудику поцікавитися у керівництва міста, чи потрібен його комунальним підприємствам гіпохлорит натрію для проведення необхідних профілактичних робіт у зв’язку із запровадженням у державі карантину через поширення коронавірусної інфекції.

– Після цієї розмови відразу зателефонував міському голові Ігорю Матвійчуку, – розповідає Ярема Богданович, – повідомивши, що підприємство має нині можливість надати благодійно цей продукт. Невдовзі до мене зателефонувала перший заступник міського голови Галина Романко і повідомила, що справді гіпохлорит натрію їм нині дуже необхідний і вони хотіли б його отримати, поцікавившись, про яку кількість продукту йдеться. А коли мова зайшла про кілька тонн, то відразу була дана вказівка керівництва цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом виробництва ПХВСС і КС, аби вони відпустили три тонни гіпохлориту натрію для потреб міста.

Доставити цю продукцію на територію КП «Водотеплосервіс», а саме туди нам рекомендували її транспортувати, у малій тарі в підприємства не було можливості, тому після розмови з директором цього комунального підприємства Ігорем Яковиною було вирішено завантажити гіпохлорит натрію в однотонні євроємності, що і було зроблено.

Не приховувала свого задоволення від такої ініціативи керівництва «КАРПАТНАФТОХІМу» і Галина Романко.

– Ми щиро вдячні нафтохімікам за цю добру справу, – розповідає Галина Василівна. – Міським головою уже дана вказівка, аби працівники «Водотеплосервісу» розлили гіпохлорит натрію у менші ємності та роздали іншим комунальним підприємствам та підприємцям для проведення дезінфекції під’їздів, сходових кліток житлових будинків, приміщень загального користування, зокрема в освітніх та спортивних закладах й інших. Плануємо використати цей продукт і для проведення дезінфекції на вулицях міста. Ще раз повторю, що допомога з боку нафтохіміків у наданні цього дезінфікуючого засобу дуже вчасна і необхідна.

Анатолій Гетьманчук.

На знімку: працівники цеху завантажують гіпохлорит натрію.

19.03.2020

З метою запобігання поширенню інфекції калуські нафтохіміки щоденно відвантажують десятки тонн гіпохлориту натрію на адресу міст та підприємств України

Після того, як ще 18 березня керівництвом товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» було прийнято рішення про благодійне виділення для потреб Калуської міської ради трьох тонн гіпохлориту натрію, який є дезінфікуючим засобом для обробки будівель, їх внутрішніх приміщень і навіть вулиць, число бажаючих придбати його значно зросло. Як повідомив редакції «НК» начальник цеху з виробництва хлору і каустичної соди […]

«КАРПАТНАФТОХІМ» упродовж двох місяців безоплатно надаватиме послуги КП «Водотеплосервіс» з очищення побутових стоків.

Це дасть можливість комунальному підприємству не нараховувати або зменшити  плату калушанам за водовідведення З такою ініціативою виступило керівництво товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» перед Калуською міською радою в ході телефонних перемовин генерального директора підприємства Івана Підсадюка та міського голови Ігоря Матвійчука з метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19. В ході цих перемовин йшлося, зокрема, про те, як зменшити […]