ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Міні-спартакіади

Подарунки від нафтохіміків отримали всі учасники змагань

9 вересня в рамках відзначення професійного свята калуських нафтохіміків було організовано та проведено в приміщенні ФСК «Нафтохімік» уже традиційну дитячу міні-спартакіаду з волейболу, настільного тенісу та шахів.

В ігровому залі спортивного клубу змагалися кращі дівочі та юнацькі волейбольні команди загальноосвітніх навчальних закладів Калущини, які були фіналістами останніх турнірів, що проводилися на призи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Цього разу на волейбольному майданчику зійшлися команди двічі з Підмихайлівської школи та Калуської СЗОШ №2. Те, що цей поєдинок був цікавим та напруженим, засвідчують результати партій: 26:24 та 27:25 на користь підмихайлівських юних волейболісток.

Серед юнацьких команд перемогу святкували спортсмени Кропивницького НВК, які без особливих проблем перемогли своїх ровесників із Новицької ЗОШ. Всі ці чотири команди були нагородження волейбольними м’ячами та солодкими призами.

У турнірі з настільного тенісу цього разу змагалися лише юнаки. Перемогу тут здобув Дмитро Сидорів, який, до речі, перемагав і на минулорічних змаганнях. Друге і третє місця вибороли відповідно Тарас Філяк та Віталій Ленцик.

Найбільш масовим виявилися змагання серед навчальних закладів Калущини з шахів. Більше 20 учасників виборювали тут першість як серед дівчат, так і юнаків. Чемпіонкою шахового турніру стала Юліана Німак, а з другим і третім результатами його завершили Анастасія Найда та Софія Кацедан. Серед хлопців перемогу святкував Станіслав Задонюк, а друге і третє місця відповідно посіли Іван Воробець та Сергій Лебідь.

Під час урочистого підбиття підсумків спартакіади солодкими призами були нагороджені всі учасники. Індивідуальними призами і грошовими преміями дирекція ФСК «Нафтохімік» від імені адміністрації ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» відзначила переможців та призерів змагань.

Наш кор.

15.09.2017

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]